Wpis z mikrobloga

Strasznie rozbawiła mnie sprawa Walusia i troska polskich "narodowców" o tego mordercę.

"Bohater", "Zabił komunistę", "Wyklęty" i inne słowa uznania i troski wypływające z ust anonimowych wykopków lub polityków reprezentujących Kukiz15 dowodzą jedynie słabości intelektualnej polskiej "prawicy" narodowej.

Dlaczego? Bo nie każdy, kto zabija komunistów, jest godny szacunku. Waluś nie jest.

Nasz biedny góral nie walczył o demokrację i wolność, tylko o utrzymanie Apartheidu. Jan Paweł II potępiał wielokrotnie rasistowskie władze RPA i nazwał Apartheid "nieludzkim systemem".

Pierwsza pielgrzymka JP2 do RPA odbyła się dopiero po upadku Apartheidu. Gdy w latach osiemdziesiątych samolot z JP2 na pokładzie był zmuszony do awaryjnego lądowania na terenie RPA, Papież odmówił ucałowania ziemi tego kraju.

Pamiętajcie o tym narodowi "katolicy". Wszak nie ma Polskości bez katolicyzmu.

Ps. Nie widzę przeszkód w sprowadzeniu Walusia do Polski. Pod warunkiem, że nasz góral przeprosi i przyzna się do błędu, jakim było angażowanie się w popieranie rasistowskiego ustroju i wyznawanie antykatolickiej ideologii rasizmu.

#neuropa a #4konserwy #nacjonalizm #rpa #rasizm #historia #katolicyzm #kukiz #onr #mlodziezwszechpolska #polityka
Pobierz P.....k - Strasznie rozbawiła mnie sprawa Walusia i troska polskich "narodowców" o te...
źródło: comment_0egs1No23bFlySw7fYsDt7rqvbJohNfh.jpg
  • 6
@PolakKatolik: spójrz sam, jak wygląda dziś RPA bez Apartheidu...to dziś RPA jest nieludzkim systemem, w którym Afrykanerzy czują się jak bohaterowie "Nocy Oczyszczenia"...tylko, że codziennie przeżywają strach i dramat.
I nie wiem dlaczego Jan Paweł II gra tutaj rolę wielkiego autorytetu?
@juarez222: Narodowcy szczycą się swoim przywiązaniem do katolicyzmu, więc oczywiste jest przywołanie JP2.

Poza tyym, przypominasz mi starych komuchów, którzy mówią "za prl każdy miał mieszkanie, pracę i nie było przestępczości". Urban w awatarze wszystko wyjaśnia.