Wpis z mikrobloga

A teraz przenieśmy się na trochę inny grunt niż piłka nożna.

Pewna grupa idiotów demoluje czyjś lokal w imię danej organizacji.
Co się dzieje potem? W większości przypadków zarówno ta organizacja, jak i pozostałe, 99% normalnych jej wielbicieli stanowczo potępia ten czyn i przeprasza za idiotów.

A dziś? Pod każdym wpisem potępiającym to bydło istny festiwal lizania po jajkach:
- o, tu ci debilu wstawię po raz setny nagranie z monitoringu na którym widać, że holendrzy zostali wepchnięci do środka, a to te małpy zaczęły demolować lokal od środka.
- a mapandowud że to byli legioniści? To była grupa osób w czarnych kurtkach i kominiarkach
- ej ogarnij się, przecież przy poprzednim meczu w holandii kibice Ajaxu zrobili wjazd na pociąg z legionistami i to była zemsta. Takie życie kibica.
- #!$%@? taki jesteś kozak teraz a jak idą w szalikach wieczorem to pewnie #!$%@? w podskokach lamusie
- i ty piszesz, że sam jesteś kibicem, a potępiasz to co się wydarzyło? To nie nazywaj się więcej kibicem bo w dupie byłeś gówno widziałeś.
- o gurwa to zdjęcie przed czy po demolce, straty szacuje się na 5,60 PLN xDDD
I moje ulubione:
- japa koniu
- szczymryj
- przecież lokal będzie wyremontowany więc w czym problem? Nic się nikomu nie stało

Żaden z tych prawilniaków nie zniżył się do najmniejszej krytyki tego typu zachowań. Mało tego, po takiej wiązance, kiedy otrzyma odpowiedź, że jest idiotą jeśli popiera takie akcje, od razu przechodzi do:
- a napisałem gdzieś, że popieram? Puknij się w łeb, sam jesteś idiota, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

To są wszystko realne teksty, które dziś można było przeczytać na mirko. Nie cytaty, ale nawet nie musiałem ich ulepszać, to jest samozaoranie level hard nawet bez podkolorowywania.

Odrobina refleksji drodzy kibice.
Potem dziwicie się, że wszystkich was wrzuca się do jednego worka, kiedy nie ma ani zdecydowanego, ani nawet ŻADNEGO odcięcia się od tej dziczy. Są pojedyncze głosy kibiców, którzy się wstydzą za takich matołów, a reszta jest niewzruszona. Nawet jeśli rzeczywiście nie napiszą że popierają to:
- to nie oni
- to nie ich klub
- a nikt nie udowodnił że to kibice
- ataki ad personam do każdego kto śmie krytykować hooligansmasterrace
- jak chcą się bićmiedzy sobą to co ci to przeszkadza - kompletnie ignorując konkretny przypadek do którego odnosi się dyskusja. W tym przypadku zdemolowaną kawiarnię.

Wielbiciele snookera czy judo jakoś umieją bez rzucania krzesłami rozwiązywać swoje spory.
#ajaks #legia #mirkohooligans #kibole
  • 4
holendrzy zostali wepchnięci do środka


@PerkoS: xD Pokaż mi to na nagraniu. Chcę zobaczyć jak ich wpychają do środka, bo z tego co widziałem ja, to wandale Ajaxu, których było więcej niż wandali najprawdopodobniej Legii i ADO, bali się wyjść z lokalu (a mogli bo jak napisałem wcześniej było ich więcej) i postanowili go zdemolować. Oczywiście nie bronie atakujących ale nie róbmy #!$%@? z logiki.
@Lord_Vladek
Ale przecież to nie mój argument, wiec czemu mam go bronić? "XD"
Ale żeby nie było że coś nieprawidłowo przytoczył, możliwe że ten komentarz wystąpił w połączeniu z punktem "mapandowud".
A więc wbiegli w panice chowając się przed (prawdopodobnie) sympatykami wyżej wymienionych klubów piłkarskich. Brzmi lepiej?

Rzeczywiście, zarzucając komuś błędy powinienem był bardziej uważać, żeby nie popełnić ich samemu.

Ja rozumiem ze w sądzie to kibice Legii są czyści jak łza
A więc wbiegli w panice chowając się przed (prawdopodobnie) sympatykami wyżej wymienionych klubów piłkarskich. Brzmi lepiej?


@PerkoS: Nie. Nie pasuje do zeznań świadków.

- byli to kompletnie nie związani z futbolem ludzie którzy zaatakowali grupę osób, która przypadkiem okazała się zawierać dużo kibiców Ajaksu. LUB


@PerkoS: Nie. Pisałem o tym w innym wątku.

- kibice Legii i kogoś tam uprawiali akurat jogging przed kawiarnią i holendrzy bez powodu zaczęli używać