Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy dzielę się z wami tą historią ku przestrodze :)
Tutaj pierwsza część historii
A więc 2 tygodnie po tej sytuacji zadzwoniłem do niej, wcześniej coś tam pisaliśmy ale generalnie laska widać było, że zlewa i coś jest nie tak :)
Zadzwoniłem i co się okazało? Odebrał gość, który powiedział, że jest facetem : D Normalnie sobie z nim pogadałem, nic o mnie nie wiedział i generalnie nie wiedział o wielu rzeczach o których mi mówiła :)
Co się okazało z rozmowy? Typ 10 lat starszy od dziewczyny (ona 18), z gadki mało inteligentny taki typowy robol ale raczej poczciwy i że są razem do pół roku i że nawet facebooka nie ma xD
Rozmawialiśmy zupełnie normalnie, szczerze.
Potem do niej napisałem i powiedziałem, że fajnie by było jakby chociaż potrafiła przeprosić :) Oczywiście nie muszę mówić, że chyba ze 4 razy wcześniej się jej pytałem czy na pewno nikogo nie ma. Co ona na to? "Za co ja mam cię niby przepraszać" i że nie rozmawiałem z jej facetem tylko kolegą, który mnie wkręcił i jak w ogóle mogłem pomyśleć, że jest taką szmatą. Nawet wskazała konkretnie z kim gadałem. No niestety w to uwierzyłem, bo wcześniej rozmawiałem na ten temat z moim kumplem i on też sugerował, że mogłem być wkręcony. Po tej sytuacji na następny dzień zablokowała mnie wszędzie i jeszcze bardzo się wkurzyła jak powiedziałem, że koleś miał głos robola (:O). Po jakimś czasie starałem się do niej wyciągnąć rękę by przynajmniej się pogodzić, bo już nie miałem ochoty na jakąkolwiek bliższą relacje z nią ale mimo wszystko trochę głupio tak palić mosty, wydawało mi się to zupełnie niepotrzebne i dziecinne.
Przechodząc do meritum. Miesiąc po sytuacji gdzie rozmawiałem z jej "facetem" miałem okazje spotkać tego kolegę, z którym powiedziała, że rozmawiałem. Widziałem go wcześniej na fejsie więc od razu go poznałem :) I co? Zupełnie inny głos, koleś zupełnie nie wiedział o co chodzi :D Czyli dla mnie stało się jasne, że nikt mnie nie wkręcał tylko to wszystko było prawdą :)
Dwa tygodnie później fotka na instagramie otagowana #couple #valentine #love #memories itd xDD
I teraz powiedzcie mi o co tutaj chodzi? Czemu ludzie mogą być tacy fałszywi i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia? Gdybym ja coś takiego odjaniepawlił to by mnie sumienie gryzło cały czas. #rozowepaski co z wami nie tak? O co tu mogło chodzić? Teraz to dla mnie jest śmieszne i mogę patrzeć z aroganckim usmiechem na twarzy, że ludzie mogą być tacy żałośni ale wcześniej do śmiechu mi nie było. Tym bardziej, że wydawało mi się, że jest to osoba, której można zaufać.
#zwiazki #amw #inba #tinder #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
OP: @SynuZMagazynu: @kabiszcz: @elokompaniero:
Ale, że tak trudno powiedzieć spojrzeć w oczy i powiedzieć prawdę. To pokazuje co się z ludźmi w dzisiejszych czasach dzieje. Zwykłe tchórzostwo. Przecież to normalne, że czasami jednej osobie zależy, a drugiej nie do końca. Wystarczyło to przyznać, a ona nie dość, że mówiła, że jest sama to jeszcze mówiła, że nie może mi powiedzieć, że nie na pewno nie tylko nie teraz
@AnonimoweMirkoWyznania: dawno takiego przegrywa nie czytałem... Chłopie skąd u Ciebie takie nieprzebrane pokłady najgorszego sortu naiwności. Dziewka ma 18 lat, KOMPLETNE SIANO w głowie i rozstawia Cię po kątach jak ostatnią szmatę.

To przez takie kreatury jak Ty takie kreatury jak "Twoja" laska myślą, że mogą wszystko...