Wpis z mikrobloga

Przygotowałem dzisiaj dla was taką ciekawostkę sprzed lat, znaleziska się nie opłaca robić :D

Większość Mirków i Mirabelek kojarzy pewnie pana Marka Krukowskiego, wielokrotnego laureata różnych teleturniejów, m.in piętnastokrotnego laureata Wielkiej Gry. Otóż buszując kiedyś po Ipli natknąłem się na odcinek znanego polsatowskiego talk-szoł pt. Na każdy temat z 1996 roku poświęcony teleturniejom. W tym odcinku natknąłem się na bardzo ciekawy fragment w którym pan Marek opowiada o swoich przygotowaniach do występów w telewizji. Okazało się że pan Marek lubił sobie zapalić... zioło żeby jak sam mówił słuch mu się wyostrzył :D Resztę sami obejrzyjcie i skomentujcie - bo ja w sumie sam nie wiem co o tym myśleć xD

Najważniejszy fragment wyciąłem z tego odcinka i wrzucam w załączonym filmie, żebyście nie musieli szukać :D

#teleturnieje #ciekawostki #milionerzy #wielkagra #narkotykizawszespoko #marihuana #gimbynieznajo
MarianoaItaliano - Przygotowałem dzisiaj dla was taką ciekawostkę sprzed lat, znalezi...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano:

Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: pan Marek pochodzi z mojej rodzinnej miejscowości i jeszcze jakiś czas temu pracował w miejskiej bibliotece, na rzecz której oddał swoje zbiory książek (liczone w tysiącach). Jako że ma je wszystkie w jednym paluszku, zatrudniono go na etat: opisywał i wprowadzał je do systemu.

Ciekawostką jest również, że próbował dostać się do Milionerów w czasie pierwszej edycji. Wszyscy zawodnicy z wieloletnią historią zwycięstw w Wielkiej Grze czy Miliardzie w
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: ciężko jednoznacznie powiedzieć. W latach 90' zdecydowanie dominował w branży, ale nie były do zatrważające jak na dzisiejsze realia kwoty. W 2005 roku wygrał zorganizowany przez TVP2 tzw. "Turniej Mistrzów", gdzie pojedynkował się z innymi teleturniejowymi wyjadaczami. Nagrodą było 100 tys. PLN, chyba największa suma zainkasowana przez niego jednorazowo. Jego rodzina posiada stadninę koni oraz gospodarstwa rolne, którymi przez pewien czas sie zajmował. Czy dorobił się na teleturniejach fortuny,
  • Odpowiedz