Wpis z mikrobloga

@twardziel_psychopata: moja za 1150 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gigabyte 970 g1, nigdy juz nie odkupię od nich karty po tym jak potraktowali moj przypadek.

Testy które biorę pod uwagę to tylko od Liptona. Według mnie uczciwie podchodzi do sprawy.
  • Odpowiedz
@twardziel_psychopata: No cena może być ładna tym bardziej biorąc pod uwagę, iż amd celuje w wydajność między 1080 a 1080ti (gdzieś tak przeczytałem). A jeśli mowa o cenie to wczoraj (chyba) na morele różnica między wersją 4 i 8gb rx480 (oba gaming x) wynosiła coś koło 50zł :D Co tam się odj.. to ja nawet nie .. (chyba, że coś mi się przewidziało )
  • Odpowiedz
@Arcziii: aktualnie na morelach są 2 wersje 4gb (jedna za 1025 druga za 1159). Czym się różnią nie mam pojęcia ;p
@ediz4 wiem wiem :P AMD tuż za pasem, ale jak to powiadają, wszystko jest dla ludzi, wszystko można zmienić, chociaż mój #rozowypasek by mnie zaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ediz4: Tylko idąc tym tokiem rozumowania, nigdy bym nie kupił sprzetu. I tak czekałem od grudnia coby kaby lake wyszły. Intele stanieją, wyjdą AMD, to bedzie chciało się czekać na i7 8gen :P i tak w kółko macieja...
  • Odpowiedz
@mamrotekk: Nie dość że można jechać na starych dobrych sterownikach, to podobno te nowsze nie są w stanie uśmiercić karty. Pewnie chciałbyś dowód, postaram się poszukać testów i wstawić tutaj. Ogółem to mam gtx280 i ciągnie wszystkie gry przed dx11 na luzie, mimo że "uśmiercono" go sterownikami.
  • Odpowiedz
@Abizaas: Tylko Ty myślisz, że chodzi o "wydają specjalnie sterowniki zmniejszające wydajność". Otóż nie, wydają sterowniki, które nie poprawiają płynności w nowych grach. To z tego powodu, AMD po pewnym czasie bardzo nadrabia.
  • Odpowiedz