Wpis z mikrobloga

Już od 7 marca, wszystkie stulejki i #przegryw z mirko będą mogli odmienić swój los jeżeli chodzi o znalezienie kobiety swoich marzeń, na przykładzie ośmiu wybranych panów (pic rel)

"Marcin Szabelski jest specjalistą od relacji damsko – męskich. Od lat prowadzi kursy dla mężczyzn, na których uczy trudnej sztuki uwodzenia. W nowym programie TVN Style, ekspert weźmie pod swoje skrzydła ośmiu samotnych panów, którzy krok po kroku nauczą się jak podbijać serca płci przeciwnej. Który z nich stanie się mistrzem podrywu?"

Pamiętajcie, 7 marca 2017, 22;25, TVN Style ( ͡º ͜ʖ͡º)
#podryw #rozowepaski #niebieskiepaski i w sumie #heheszki
bialaowca - Już od 7 marca, wszystkie stulejki i #przegryw z mirko będą mogli odmieni...

źródło: comment_30mkIL4XqSfsYob31KmbIrFLQYp7orja.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyPhilosophy: za to ciecia potrafia zdzialac cuda. moge sie zalozyc, ze najpierw pokaza go jako najwieksza #!$%@?, a po przemianie fizycznej, jako mistrza podrywu. w tym programie nie bedzie chodzilo o leczenie #!$%@?, tylko o pokazanie, ze pan mistrz potrafi zdzialac cuda.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: oczywiscie, ze fake. promocja mistrza podrywania i program dla panow, zeby uwierzyli, ze wystarczy zmienic wyglad, poznac kilka glupich tekstow na podryw i kazda dziewczyna jest ich. zapewniam Cie, ze bedzie duza ogladalnosc, wystarczy przejrzec wpisy stuleji, ktorzy doradzaja to samo.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: mysle ze i jedno i drugie. jest coraz wiecej samotnych ludzi, ktorzy sa na tyle spolecznie #!$%@?, ze boja sie wyjsc z domu, wiec jest zapotrzebowanie. a co do poziomu spoleczenstwa, to nie wydaje mi sie zeby jakos znacznie sie obnizyl. chyba od zawsze bylo zapotrzebowanie na programy czysto rozrywkowe, a format taki jak wyzej zapewnia tez mozliwosc poczucia sie lepszym od tych, ktorzy w nim wystepuja. widac to
  • Odpowiedz
jest coraz wiecej samotnych ludzi


@trapped: nie mówię, że to źle, ale winię brak popularności monogamii. Gdy każdy z każdym to wiadomo, że połowa facetów skończy z niczym... :P
  • Odpowiedz
@Robocovo: A po co mi sam TV bez programów? ;) Prawda jest taka, że jak już TV jest włączony to głównie lecą programy informacyjno-publicystyczne. W tym wypadku po prostu jestem ciekawa i o ile nie zapomnę to podglądnę kawałek tego dziadostwa.
  • Odpowiedz
@bialaowca Od 4 lat mam tv do konsoli na ktorej ogladam yotube i filmy na netflixie. Nie mam tez komputera (mozesz sprawdzic ze kazdy post na wykopie pisalem z androida) ja to jestem dziwny
  • Odpowiedz