Wpis z mikrobloga

@brtk122: czekałem na ten komentarz, bo jest bardzo celny.

Najlepsze jest to że na swiecie są 62 osoby posiadajace majatek równy połowie tego co ma cały świat.
I oni czesto maja fundacje które utrzymuja sie z datków reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tv, prasie, necie widzisz potem chorych, biednych ludzi i prosbe "dej piniondz".
  • Odpowiedz
@krakrak97 ale kopać piłkę całe życie nie będzie, do tego ryzyko kontuzji, no i przede wszystkim mała garstka tyle zarabia w porównaniu z ilością wszystkich piłkarzy
  • Odpowiedz
@krakrak97: Bo parafrazując Darwina, kapitalizm nie tyle promuje najzdolniejszych, najbardziej pracowitych, najinteligentniejszych, ale takich na których jest największy popyt w stosunku do podaży.
  • Odpowiedz
@LooZ bardzo niepolskie, szanuję! Mam nadzieję że więcej ludzi z mojego pokolenia będzie miało twoje podejście, a nie "naszych" rodziców :)
  • Odpowiedz
@rybsonk: @adrian43: @kocham_jeze: Niech sobie zarabia, nie mam nic do niego. Lewandowskiego szanuję. Jakby mi dawali taką kasę na pewno bym się nie zastanawiał. Bardziej boli mnie to, że cała piłka nożna to jest taki biznes. Wiem jak to działa, chodzi o popularność dyscypliny. Ile zarabia ktoś, kto na światowym poziomie np. gra w szachy albo układa kostkę Rubika? Podejrzewam, że sporo, ale 147 tys. dziennie
  • Odpowiedz