Wpis z mikrobloga

Uwaga, dzisiaj przedpremierowo wrzucam na wykop drugiego smoke na Ovepass.

Bardzo przydatne smoki odcinające szybko nadchodzącą rotację na A. Jest to podstawowy smoke przy wchodzeniu na główny bombsite. Poniżej 2 sposoby, z shorta i longa w zależności gdzie się akurat znajdziecie.

Linki do lepszej jakości:
Z longa
Z shorta

Zachęcam do śledzenia mojego FanPage PiaerTV gdzie regularnie wrzucam newsy, porady oraz ciekawostki i heheszki związane z #csgo.

#piaertv (na czarno lub do śledzenia)
Pobierz Piaer - Uwaga, dzisiaj przedpremierowo wrzucam na wykop drugiego smoke na Ovepass. 
...
źródło: comment_QLgt4fZE4c2NZfqod3Tl299rmYDzA1jj.jpg
  • 9
@push3k-pro: takie proste smoki moim zdaniem lepiej zamieszczać w formie obrazka. Filmik trwa kilkanaście sekund i często nie daje dobrej jakości pozwalającą dostrzec gdzie umiejscowić celownik.

Spojrzenie na obrazek to chwila. Ja te wszystkie tricki mam zapisane w specjalnym folderze w formie obrazków, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele.

Wydaje mi się, że filmiki są lepsze, kiedy smoke wymaga ruchu, co trudniej oddać w obrazkach. Tutaj masz przykład: https://www.facebook.com/PiaerTV/videos/1847852422159344/

Mimo to,
@Piaer:

takie proste smoki moim zdaniem lepiej zamieszczać w formie obrazka. Filmik trwa kilkanaście sekund i często nie daje dobrej jakości pozwalającą dostrzec gdzie umiejscowić celownik.

Nie zgadzam się. Z doświadczenia w wielu grach wiem, że jak komuś się nie pokaże danego elementu gry w ruchu to nie załapie, a wiem co piszę, gram od lat 90.

Spojrzenie na obrazek to chwila. Ja te wszystkie tricki mam zapisane w specjalnym folderze
@push3k-pro przy tak prostych granatach nadal myślę, że proponowanie obrazków jest lepsze. Ważne są tylko 2 informacje: gdzie stanąć i jak celować. W obrazku wszystko jest widoczne od razu. Filmik trzeba przewijać, a potem jeszcze raz, bo nie zwróciliśmy uwagi czy to ma być celowanie w taki detal, czy jakiś obok. Przy tak prostych granatach filmiki to moim zdaniem przerost formy nad treścią. W dodatku jak już nauczymy się danego granata, to
@Caishen dziękuję za informację. Tak zaprezentowane granaty prezentują się ładnie, ale obawiam się, że nie mam tyle czasu, zeby zrobić tak ladny edit. Przy prostych smoke pozostanę przy formie obrazkowej.