Wpis z mikrobloga

Bądź mną. Skończ 5,5 roku studiów na względnie dobrych uczelniach (3,5 roku inżynierki, 2 lata magisterki) z 3 poprawkami i 1 warunkiem. I zawal ostatni. Ale że dokładnie ostatni ze wszystkich egzamin. I całe 5,5 roku dążenia do bycia magistrem jak w piach. #przegryw #lifesucks #jakzyc

I teraz w życiu zostaje mi tylko jedno ważne ale to zajebiście ważne pytanie.

  • 12
@Sauron_Official przecież to tylko i wyłącznie Twoja wina. Skoro przez 5,5 roku miałeś aż 3 poprawki i warunek to najwidoczniej ten kierunek nie był czymś co Cie onteresuje i skłoni do dalszego zagłębiania tematu. Poza tym przez 5 lat mogłeś zdobywać doświadczenie w pracy(nawet na studiach dziennych) i teraz nie miałbyś problemu. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@corrs: Ale nie mogę tak ot sobie wyjechać gdzie mnie oczy poniosą. Poza tym prawdopodobnie byłoby tak, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Aczkolwiek jeden z najlepszych okresów w życiu było spędzenie pół roku na Erasmusie w Słowenii (Epicki kraj. Polecam. Góry, morza, doliny, jaskinie, jeziora, zamki. A kraj wielkości województwa. Poza tym rzut beretem nad Balaton do Wiednia, Włoch czy Chorwacji). I Erasmus nie polegał na imprezowaniu. Not my
jeden z najlepszych okresów w życiu było spędzenie pół roku na Erasmusie w Słowenii (Epicki kraj. Polecam.


@Sauron_Official: Widzisz, jedyna rzecz, które w życiu nie odzyskasz to czas. Za rzeczy nie płacisz pieniędzmi, płacisz czasem, jaki potrzebujesz przeznaczyć na ich zarobienie. Nie ma nic innego wartego zachodu, jak właściwe dysponowanie własnym czasem. Ja patrzę wstecz, więc łatwiej mi to mówić niż Tobie. Ale koniec końców wszystkie więzi są hovno warte, bo