Wpis z mikrobloga

Wykop 2017:

http://www.wykop.pl/wpis/22256637/gen-pytel-zostalem-zwolniony-przez-misiewicza-to-s/

Wpis zawierający oczywistą bzdurę i manipulację dostaje 270 plusów.
Kolejny wpis powielający tę bzdurę 311 plusów.

Chce się komuś policzyć jaki % plusujących tam kont, nie jest starszych niż 1 rok i 3 miesiące?
Bo mam ciekawą teorię, dlaczego poziom wykopu poleciał ostatnio na pysk i zaczął szukać gazu łupkowego xD

#polityka #4konserwy #neuropa #wykop #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 24
bUl rodziców młodego lewactwa przelewa sie na wykop...


@kwakwa: Raczej moja teoria idzie w kierunku tego.. że kilka tysięcy ludzi straciło ciepłe posadki i coś muszą w życiu robić xD
Natomiast kilka tysięcy dostało pracę i nie mają czasu już siedzieć na wykopie.
Poziom wykopu mierzysz poparciem dla PiS?

Bo tylko tak się da wytłumaczyć spadek poziomu...


@The_Riddler: Co??? Poparcie dla PiS wynosi stałe 30-40% od 10 lat.

A gwałtowny spadek poziomu nastąpił po ostatnich wyborach.
@TakbirSrakbir: No i z tych tzw. liderów list tylko jedno konto jest powyżej roku i trzech miesięcy. Cała reszta to userzy którzy przyszli tu już za czasów "reżymu" i od razu zabrali się tylko i wyłącznie za politykę i to tak na pełen etat, po kilkanaście godzin dziennie.
@TakbirSrakbir

@Thorkill

Sprawdźcie od kiedy jestem w necie. Od 2008 roku.
Na wykopie się nie rejestrowałem, bo uznałem, że tu siedzą głównie Idioci rozumiejąc jedynie pismo obrazkowe.
Neuropa bardzo mile mnie zaskoczyła, e wy tutaj usilnie próbujecie mnie przekonać, że jednak miałem pierwotnie rację...
PO? Nowoczesna? Czerstwa? w życiu nigdy... niemożliwe... przypadek za k.. każdym razem


@TakbirSrakbir: Taki przypadek, ze jakoś w listopadzie sami tu wrzucali kilka razy dziennie memy wprost z konta twitterowego i facebookowego Stowarzyszenia Młodych Demokratów - młodzieżówki PO. Wiem, bo sam im zwracałem uwagę.
Potem już się z tym lepiej kryli i memy z soku z raka i inne tego typu bzdurki poszły w odstawkę.
@TakbirSrakbir: Nie ma co z tym walczyć, balon już jest tak mocno nadmuchany, że musi w końcu kiedyś #!$%@?ąć. Co chwilę płomienie na głównej, na mikroblogu w gorących codziennie kilkanaście wpisów neuropy z ponad 300 plusami i oczywiście wszystkie plusowane przez te same osoby, nawet wpisy z wołaniem do wykopania lądują w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może by tak wpisać się na ich listy i