Wpis z mikrobloga

@erbo: No dokładnie tak, ale procedura polega na tym że później wypowiedzenie dostaje od szefa MON ewentualnie prezydenta, a nie rzecznika, ot to właśnie chodzi.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ani ja ani ty nie znasz procedury, ale nie ma ona znaczenia, więc tylko uciekasz od tematu dyskusji.
Misiewicz nie zwolnił generała, generał sam się podał po dymisji po odejściu Siemoniaka.
TVN kłamie na pasku.
  • Odpowiedz
przyjął ją Misiewicz a takich kompetencji nie miał. Ma je tylko szef MON.


@saakaszi:
Yhym, tak tak xD

Prezes Rady Ministrów Beata Szydło, po otrzymaniu pozytywnych opinii Prezydenta RP oraz Kolegium do Spraw Służb Specjalnych i Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, odwołała ze stanowisk szefów wojskowych służb specjalnych - szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. bryg. Piotra Pytla i szefa Służby Wywiadu Wojskowego gen. bryg. Radosława Kujawę.
  • Odpowiedz
@erbo: Wysiliłbyś się przynajmniej na jakiś lepszy troling, a nie tylko zaprzeczenia i wyparcia takie 3/10 bo jest potencjał ale nie potrafisz go wykorzystać.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ale żeby taki pisać, to musisz mieć jakieś dowody i argumenty, a ty nie masz nic, bo koleś sam się przyznał że się podał do dymisji xD
  • Odpowiedz
Jeżeli słowa samego gen. Pytla nie są wystarczającymi dowodami, to ja nie wiem, skoro byłeś tam i wiesz lepiej niż sam zainteresowany, niech tak zostanie, szkoda czasu na jałową dyskusję.
W dalszym ciągu takie 3/10, widywałem lepszych troli.
  • Odpowiedz