Wpis z mikrobloga

#uk #anglia #londyn

Jestem w trakcie układania wycieczki do Londynu i okolic na początku lipca. Mam przeznaczone na to 4 dni. Z atrakcji wstępnie mam:
- Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds,
- London Eye,
- RAF Hendon Museum,
- Warner Bros Studio Tour.

Tutaj mam pytanie co można by było jeszcze dorzucić ciekawego? Czy ma ktoś namiary na jakiś ciekawy nocleg z parkingiem? Auto chciałbym zostawić i przemieszczać się komunikacją publiczną.
  • 14
@mh59ab za 20 funtow mozesz wejsc na igle czyli The Shard, gdzie masz punkt widokowy z szczytu budynku jakies 300~ metrow wysokosci. Londynskie ZOO jest konkretne tez 20-30 funtow. Wiekszosc muzeow jest za free. Camden Town fajne miejsce z knajpami/fast foodem i sklepami z pamiatkami itd.
@mh59ab: London Eye radziłbym pominąć, dosyć nudne i ogromne kolejki. Fajne jest Imperial War Museum, jeśli interesujesz się historią lub militariami. Poza tym ciekawe może być Tower of London, tylko bilety wstępu nie należą do najtańszych.
@mh59ab
@rad00
Jeśli chodzi o widoki w lepszych cenach to polecam zamiast tego wejście na monument i przejazd emirates air line. Za oba wyjdzie mniej niż 10f a atrakcje porównywalne i bez kolejki.