Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu @Mirabelia dodała wpis o książce "Sekrety Urody Koreanek" i 10 zasadach pielęgnacji. Moja skóra zaczęła być #!$%@? już w podbazie, ale ostatnio było jeszcze gorzej bo zrobiła się sucha i schodziła. Raczej sceptycznie podchodzę do takich cudownych metod, ale stwierdziłam, że kupię książkę, przeczytam i dostosuję się do tego co tam jest napisane tak na 100%, najwyżej się okaże, że nic nie pomoże.
I muszę przyznać, że pomogło. Skóra w końcu mi się nie łuszczy i jest nawilżona, ciężko mi stwierdzić czy wyglądam teraz pięknie xd ale w sobotę odwiedził mnie tato, widział mnie pierwszy raz od kiedy zaczęłam stosować te 10 kroków i powiedział od razu "o, ale ci cera wyładniała" i się spytał co zrobiłam. Wyciągnęłam książkę, opowiedziałam mu o niej i wczoraj dzwonił do mnie będąc w sklepie i chciał, żebym pomogła mu wybrać tonik, więc chyba coś w tym jest. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc polecam, działa.
#mirabelkipolecajo
źródło: comment_axu9qjZWi86X2QZ7WUpsFE85bIaqYPjX.jpg
  • 42
@Czotojamam: @dianeyoung: jeśli chodzi o olej to nigdy wcześniej żadnego nie używałam i stwierdziłam, że zacznę od czegoś taniego i może mi podpasuje. Kupiłam olejek arganowy do mycia z bielendy i nie mam zastrzeżeń do niego :) może jak mi się skończy to wypróbuję coś innego dla porównania, a skończy się raczej szybko i ma tylko 2 miesiące ważności po otwarciu. W ogóle nie jest fuj, pieni się i łatwo
@Czotojamam: szczerze mówiąc najciężej mi było dostać krem do twarzy, który byłby z wysokim filtrem i nadawałby się pod makijaż, dużo się naszukałam w necie i nachodzilam po sklepach i kupiłam krem pharmaceris, bo był najbardziej polecany na wizażu, jest dostępny z filtrem 30 i 50 i teraz sobie testuję.
@KoriManiaczka: no wiem :p myślałam, że z moim zapałem to po 3 dniach to oleję, ale ta książka coś w sobie ma i jak rozumiem co mi daje każdy krok to miło się to robi nawet i wklepując krem pod oczy wyobrażam sobie jaka będę piękna po trzydziestce xD nie wszystkie rzeczy się robi codziennie, rano mi to zajmuje tak z max 10 minut, bo zamulam i jestem śpiąca
@KoriManiaczka: autorka niby poleca swoje ulubione, ale to są jakieś koreańskie albo amerykańskie i niby można to dostać w necie ale bez przesady,to nie na studencką kieszeń. Jest napisane na jakie rzeczy w składzie zwrócić uwagę, czego unikać, jakie składniki jak działają i można samemu coś wykombinować. Ja kupiłam w większości polskie kosmetyki, bo są tanie i chyba dobre i się kierowałam tymi wskazówkami.
szczerze mówiąc najciężej mi było dostać krem do twarzy, który byłby z wysokim filtrem i nadawałby się pod makijaż


@hipotrofia: Gdybyś kiedy mogła przeznaczyć 50 zł na ten cel to przegorąco polecam filtr skin79. Przetestowałam sporo zachodnich filtrów, ale nawet z tymi najdroższymi jest coś nie tak. Ten od skin79 zachowuje się jak lekki wodny żel, bez kitu. :D
@hipotrofia: to ja polecam krem bb Missha M Perfect Cover ma filtr 42, świetnie kryje i jednocześnie jest lekki. Więc masz filtr krem i podkład w jednym. Może nie jest jakiś super mega trwały, ale jeśli dobrze zapudrujesz twarz (polecam puder ryżowy) to na cały dzień wystarczy:)
@hipotrofia: nawet nie wiesz jak moja cera się poprawiła gdy rzuciłam w kąt colorstaya- mam problem z suchą skórą, pielęgnacja wciąż taka sama- czyli mniej więcej koreańska- i sama zmiana podkładu sprawiła, że moja skóra stała się lepiej nawilżona i mniej podrażniona