Wpis z mikrobloga

@Red_Devil: niektóre instalatory sa bardzo podstępne. Odznaczenie powoduje instalację, albo kliknięcie anuluj akceptację, bo tak było zdanie sformułowane... Czytać, czytać, czytać.
Ja miałem kiedyś niezłe zdziwienie chyba przy programie Format Factory, ale to było dawno, może zmienilli.
  • Odpowiedz
@Red_Devil: A najgorszy w tej materii jest WIn10, nigdy nie róbcie szybkiej, bo godzicie się na wszystko, a tam zgody na przesyłanie praktycznie każdych danych do M$. Pewnie nawet odznaczeniu pewne dane będą wysyłane, ale i je można obejść.
  • Odpowiedz
@SzajaRosenblatt: Widziałem obrazek z tym gościem wiele razy, ale dopiero dzięki temu drugiemu co wrzuciłeś w wysokiej jakości zauważyłem że on do mnie celuje z pistoletu :o Zawsze myślałem że to uchwyt od laski którą się podpiera.
  • Odpowiedz
@Red_Devil: nie znam uczucia ponieważ robi to program unchecky. Polecam zainstalowanie każdemu średnio rozgarniętemu użytkownikowi Windowsa co by sobie syfu nie zainstalował. Warte odnotowania jest to, że program nie tylko odznacza #!$%@?, ale i dodaje wpisy w pliku host blokując strony i adresy IP do pobierania tych syfów.

Edit: @Falsen123 o tym wspomniał :)
  • Odpowiedz