Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na "randce" (nie przepadam za tym słowem) z super dziewczyną. I mam wrażenie, że odwaliłam niezły festiwal s----------a. Jak komuś wytłumaczyć czemu od kilku lat nie było się na imprezie, czemu nie pije się alkoholu, nie zna żadnych knajp, nie wie co się lubi, nigdzie się nie wychodzi, nie było się na studniówce itd. itd. Chyba muszę się zapisać na jakiś kurs improwizacji albo wymyślić sobie alternatywną historię życia, którą będę opowiadać w takich sytuacjach. Szkoda, bo naprawdę na nią lecę.

A może jakaś samotna Mirabelka ma ochotę się spotkać? Nie będę musiała ukrywać tego, że mirkuję.


#tfwnogf #foreveralone #rozowepaski
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jainapl: Dodam, ze nie wszyscy ludzie to emocjonalni egoiści. Jeśli ktoś wzgardziłby Twoją przypadłością, to na pewno nie byłby wsparciem w trudnych chwilach. Trzeba myśleć o efektach długofalowych decyzji, które wpływają na nasze życie.
Powodzenia. :)
  • Odpowiedz
@Sandrunia: A nawet jeśli to co? Nie należy im się wreszcie zaznać w życiu trochę szczęścia, skoro jak sama zauważyłaś, cały czas mieli p--------e? Czy to ważne z kim? Nie wydaje mi się. Mówienie, że im się "pomieszało we łbie" jest mega egoistyczne.
  • Odpowiedz
@Jainapl: Ej, a sama orientacja seksualna nie jest wystarczającym powodem? Nie wiesz czego lubisz? Na pewno wiesz, w sprawach filmowych mogę ci coś doradzić, byś mogła coś ciekawego opowiedzieć - zwłaszcza że nie znam ludzi którzy o tym wiedzą. A zaległości można nadrobić bez problemu.
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Tzn. wiem co lubię w kwestii rzeczy, które mam okazję robić - jakie filmy, muzyka, książki, gry, zajęcia w wolnym czasie itd. Bardziej miałam na myśli, że nie znam się kompletnie na żadnych społecznych rozrywkach, nie znam fajnych miejsc na mieście, nie wiem czy wolę kluby, puby czy kawiarnie itp.

Ale filmy możesz jakieś zapodać. Chętnie się zapoznam, bo akurat filmy rzadko oglądam. Bardziej seriale, ale też nie aż
  • Odpowiedz
Jak komuś wytłumaczyć czemu


@Jainapl: Na poczatku mowisz, ze opowiesz jak sie lepiej poznacie. Tyle. Dziewczyny raczej nie oczekuja bezwzglednej szczerosci.

Nie będę musiała ukrywać tego, że
  • Odpowiedz
@magentowa: Jestem wdzięczna za wszystkie podpowiedzi. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się coś zdziałać. Na PW napisała jedna dziewczyna, żeby opowiedzieć trochę o swojej historii i tym, jak sobie radzi.
  • Odpowiedz