Wpis z mikrobloga

Tak gdzie jest silnik z przodu nie ma ramy


@MKULTRA: na ja #!$%@? nie wiedziałem dzięki żeś mnie uświadomił(sarkazm), a teraz rusz głową znawco i odpowiedz sobie na pytanie jak bez wzmacniania karoseri i zawieszenia upakować w aucie tonę dodatkowych zabezpieczeń, później odpowiedz sobie na pytanie czy wzmocnione w ten sposób auto jest bardziej czy mniej podatne na zderzenia z przeszkodą, wiesz co to jest tzw podłużnica i z jakim
  • Odpowiedz
@bombastick: masz tu znawco na przykładzie Volvo dwie szyny do nich przytwierdzony jest silnik i przednie elementy karoseri z pasem przednim i wzmocnieniamai w moim starym aucie pod zderzakiem był ceownik o szerokosci 20 cm z blachy 3mm a klasą do A8 sie nawet nie zbliżył , podłużnice maja miedzy innymi za zadanie przenieść siły uderzenia na płytę (podłogę) samonośna która w A8 rządowym jest dodatkowo .......... wzmocniona, to do
bombastick - @bombastick: masz tu znawco na przykładzie Volvo dwie szyny do nich przy...

źródło: comment_2gfbmeb4e6zryn6LWz1zWI1aCGuL6VJ9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bombastick: miałem wstawić podobne zdjęcie, ale mnie uprzedziłeś. Teraz patrz na zdjęcie z wypadku szydło. Auto wpadło pomiędzy ramę na drzewo. Chodzi mi o to, żeby nie uderzać w mitologizowanie wydarzeń przeciwko PiS. Ludzie w opozycji do PiS aktualnie dają się porwać jakimś teorią spiskowym itp. Masz powoływanie się na wywiad Leppera z 2008, jakieś rewelacje od Stonogi, robienie z JarKacza Mussoliniego (to z tym zdaniem najpierw państwo itd.). Co
MKULTRA - @bombastick: miałem wstawić podobne zdjęcie, ale mnie uprzedziłeś. Teraz pa...

źródło: comment_gkGSDFuHrFHSOBuV0FkLUR9pE1vHh4fR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bombastick: ale że prawactwo odleciało w spiski nie musisz mi udowadniać. W kontekście wypadku jest to ta cała akcja z adwokatem dla młodego. Poddawanie wątpliwościom wersji wydarzeń od prokuratury na całej linii, bo ohohoh Ziobro taki zły. A Kaczyński aż się obrócił na obrotowym krześle, na którym dyndał z nogami w powietrzu z kotem na kolanach i zaczął się diabolicznie śmiać. Chociażby to o czym dyskutowaliśmy, czyli rzekomo wielka prędkość
  • Odpowiedz
@MKULTRA: ale gdzie tu jest teoria spiskowa wspomniana w twoim wcześniejszym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) błagam, to młody ma nie mieć adwokata, jeśli już to można to podciągnąć pod jakiś lans i próbę zbicia kapitału politycznego ale nie pod spisek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bombastick: no tak i to bardzo mimo wszystko. Bo to jest wciąż uciekanie w jakąś większą teorie spiskową, że Kaczyński jest wszechmocny i ma plan na wszystko, kiedy w rzeczywistości (jak wszyscy przed nimi zresztą) partolą rzeczy strasznie.
  • Odpowiedz