Wpis z mikrobloga

@bombastick czyli gdybasz. Ani ty ani ja się nie znamy na ocenie skutków wypadku. Nie znamy dokładnego przebiegu zdarzenia ani nic. Więc sory. Jakby jechali grubo ponad 50 (spotkałem się na wykopie z post prawdą że grubo ponad 100) to by były trupy na 100%
  • Odpowiedz
Ani ty ani ja się nie znamy na ocenie skutków wypadku.


@MKULTRA: > Pooglądaj sobie crash testy, które zazwyczaj robione są przy właśnie 50kmh. Z auta mało co w takiej sytuacji zostaje.

@MKULTRA: ale ja to napisałem? masz tu test A8 przy 64 km/h patrząc na uszkodzenia pojazdu rządowego mozna przyjąć, że prędkość była zblizona i teraz kluczowe pytanie: kierowca hamował czy nie, jesli hamował to z jakiej
bombastick - > Ani ty ani ja się nie znamy na ocenie skutków wypadku.

@MKULTRA: > ...
  • Odpowiedz
@MKULTRA: no zgadza się przywaliło prawą stroną, i uszkodzenia z tej strony sa duzo mniejsze niz na filmie, nie złozył sie do koła nawet więc więc wniosek prosty walił w drzewo mniej niz filmowe 64 km/h , 50 bardzo prawdopodobne tylko, powtarzam kluczowe pytanie hamował czy nie hamował
  • Odpowiedz
bo nie chce sie z końmi kopać


@bombastick: dlatego ja te wydarzenia w ogóle pomijam i staram się na nie nie wypowiadać, bo robi się z tego dość spora gównoburza, która pewnie jeszcze dość długo potrawa (pewnie do kolejnego wypadku jakiegoś VIPa) :<
  • Odpowiedz