Wpis z mikrobloga

  • 1
@Marcinowy może próbują stworzyć sztuczny pozór, że mają jakiś wybór w ofercie, sam posiadam liveboxa i jeśli chodzi o stabilność to jest #!$%@? jeden wielki, przynajmniej 2x dziennie net wyłącza się i to w najmniej odpowiednim momencie, a restart tego dziadostwa zajmuje z 5min, co przy graniu w takiego csa np może nieźle #!$%@? xD
  • Odpowiedz
a restart tego dziadostwa zajmuje z 5min, co przy graniu w takiego csa np może nieźle #!$%@? xD


@Tyqrys: No to współczuję xD
Znajomy myśli nad netem z Orange i do mnie z pytaniem czym się różni LiveBox od FunBox ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: @Tyqrys: Funbox, jak zauwayliście to jest to samo co Livebox. Zmiana nazwy jest podyktowana tym, że Polski oddział Orencz płaci Francuskiemu za używanie tej nazwy. Liveboxy są w spadku po klientach z Francji :)
  • Odpowiedz
@brokenik: Znam, ale nie działa ta strona za dobrze ;) Np. na moim adresie pokazuje tylko lokalnego dostawcę radiowego neta. A mogę korzystać z kablówki UPC (mam), Orange i Netii.
Mieszka kilka ulic ode mnie gdzie UPC już nie dociera niestety. A ten radiowy to syf bo kiedyś miał.
  • Odpowiedz
est kilka różnic miedzy tymi modemami. Przede wszystkim Funbox przystosowany jest do technologi VDSL. Sieć bezprzewodowa w standardzie 802.11 n oraz kilka innych udogodnień.


@OrangeEkspert: @Marcinowy: @Felonious_Gru: no to teraz jeszcze rebus, o którym funboxie piszemy. "zwykłym", 2.0 czy 3.0 ;)
  • Odpowiedz