Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hello Mirabelki i Mira(piwne)basy.
W sumie nie wiem, czemu piszę z anonimowych... ale jakoś mi tak głupio :P
Jakiś czas temu zakończyłem związek. Myślę, ze pora na wszczęcie poszukiwań nowej towarzyszki (czy to miłości, czy przyjaciółki, czy kochanki, to już kwestia losu).
Ponieważ mamy XXI wiek, więc pierwsze co przychodzi na myśl, to Sympatia, Tinder, Badoo itd.
Po pierwsze: wiem, że dużo tam raka, ale myślę, że z głową towarzystwo dobierając można przesiać ziarno od plew :P
Po drugie: badoo jakoś mnie nie zachwyciło, Sympatia tak średnio (ale jednak). Teraz chyba moda jest na Tindera.
Sedno: obojętnie jaki portal - hehe - "randkowy" wybiorę, wypada dać dobre zdjęcie (nawet, jeśli to ma być tylko najprostszy facebook), stąd też pytanie: gdzie i jak można strzelić sobie sesję, która nie będzie po prostu zdjęciem do prawa jazdy :P, czy innego dokumentu.
Chodzi o to, że mając jakiś pomysł wymagający zainscenizowania (nie musi to być Dali Atomicus), potrzeba fotografa, który spędzi trochę czasu i się w to "zabawi". Dodatkowo może być potrzebny specjalista od photoshopa (ale nie po to, by nałożył 3k filtrów na mordkę jak ziemniaczek :D ). Może być nawet portret zwyczajny, ale zrobiony fajnie, np. bez tłą (tzn. tło jako czerń, czy coś w ten deseń).
Gdzie czegoś takiego szukać? Robiliście/robiłyście coś takiego.
Na dodatek ja nie jestem fotogeniczny i nie lubię zdjęć, więc domyślam się, że będzie to dla mnie krępująca sytuacja, a dla fotografa/specjalisty od photoshopa wyzwanie :P

PS
Bonusowe pytanie: założyłem sobie tindera, żeby się rozejrzeć - profil bez zdjęcia. Domyślam się, że nawet gdybym teraz dodał zdjęcie, to w takim wypadku najlepiej usuną konto i założyć nowe? (z tego względu, że będzie gro osób, które mnie już odrzuciły za brak zdjęcia).
#tinder #badoo #sympatia trochę też #fotografia i #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6