Wpis z mikrobloga

Obawiam sie ze @S_Rybka nie spadly by do poziomu robienia multikonta na portalu ze smiesznymi obrazkami zeby szkalowac bitcoina.


@Bajo121: Szkalować BTC nie mam zamiaru, bo sam go posiadam. Dziwi mnie tylko tępota ludzi, co nie potrafią zobaczyć, że temat jest poruszany od kilku godzin a mimo to wpadają tu z "newsem". Dokładnie to samo co było jak BTC rósł...

Taka ludzka głupota w sieci, pisać co ślina przyniesie na język,
  • Odpowiedz
@t12t12: Ty dlugo jestes na tagu? Wiesz chyba co tu sie dzieje jak pojawia sie tylko jakis wiekszy ruch. O zielonkowe konta bardzie podejrzewalbym fanatykow BTC a nie sceptykow, ja jestem raczej sceptyczny ale w dupie mam dyskusje bo wygladaja one jak zapasy w blocie ze swinia, po jakims czasie zdajesz sobie sprawe ze swinia to lubi. Warto zadac pytanie cui bono ? Sceptycy nic na tym nie zyskuja wiec pozostaja
  • Odpowiedz
@t12t12: a wiesz że to zero @Bajo121 było tu jak bitcoin był poniżej $200 czyli bardzo długo. Na samym początku napisało kilka ciekawych wpisów a następnie zaczęło pisać do mnie na PM udawało entuzjastę mawet chciało się spotkać osobiście w Londynie a od tamtej pory zero nawet jednego wartościowego wpisu. Kanalia sprzedała dawno temu i ma ból dupy albo coś nie tak pod sufitem bo pomyśl tylko. Wchodzisz w bitcoina przy
  • Odpowiedz
@pawlo74: Za to twoje wpisy takie wartosciowe. Dla polowy tagu jestes psycholem. Wielce oswiecony poznal prawde i przekazuje ja swoim wyznawca. Bylem tu jak BTC bylo po 200, i mam tego od cholery i troche ale jestem realista i widze slabosci BTC. Nie bede cie wyzywal (jednego postu nie potrafisz napisac bez argumentu ad persona) bo to nie moj poziom. Jestes chorym czlowiekiem z problemami emocjonalnymi ktory dal sie wyruchac bankom
  • Odpowiedz
@Bajo121: hipokryto cały czas jedziesz ad persona i śmiesz jeszcze wciskać że ja to robię, jezeli ja jestem psycholem to kim ty jesteś. Poziom jesteś poniżej poziomu psychola.

Widzisz słabości to podziel się albo sprzedaj #!$%@? a nie zaczepiasz kanalio. Nie zaczepiłem cie ani razu sam to zrobiłeś i kto kogo atakuje.
Postaraj się bardziej bo psychole tacy jak ja mają to do siebie, że nigdy się nie poddają.

Prawda jest
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: takich ludzi jak Ty trzeba nam więcej w społeczności. Ja podchodzę dokładnie tak jak Ty do bitcoina i dzięki takim jak my bitcoin przetrwa wszysko.wspomnisz moje słowa. I wiem, że jest nas więcej tylko nie wszyscy wychylają się.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Ty poprostu jestes za glupi zeby cokolwiek zrozumiec. Moglbym ci zaproponowac zebys policzyl sobie M1 i porownal do BTC a ale ty i tak tego nie ogarniesz. Wracaj do lopaty, gdzie twoje miejsce a nie walczysz z bankami. AKAP'owcy zawsze byli jebnieci i oderwani od rzeczywistosci. Mowisz o mojej wiedzy, a jaka jest twoja? A moze uniwersytety tez sa przezarte chora ideologia FIAT'a co? Zeby czegos nienawidzic trzeba to znac
  • Odpowiedz
@Bajo121: o wiedzę o bitcoinie chodzi a to że jesteś zindoktrynowanym fanatykiem fiata to czuje się na odległość. Komuniści byli mocniejsi, gdzie oni teraz są?
Nie pisz do mnie bo ja mam koło dupy to co ci wciśnięto do głowy. Wykaż się niech inni to ocenią. Ja wolę fakty historyczne a fakty mówią, same za siebie, jeszcze żaden taki system nie wytrzymał próby czasu, żaden. Dlaczego?

Nie napisałeś tu nic mądrego
  • Odpowiedz