Wpis z mikrobloga

wiecie co, tak zbieram sobie te tagi z mikrobloga do tego 24-godzinego catchera, już z parę godzin, i jak to sobie przeglądam to na prawdę podziwiam kreatywność ;) Co nie zmienia jednak faktu że 1/3 tych tagów to pozytywne lub nie wycieczki osobiste w stylu #fajnygac3kjestfajny. Moi osobiści faworyci to np. #noniewiemzastanawialbymsiejakbyssiezglosilateraztojuzniemasensu #zarazciezjedzazabraktaga #fanfmamycie czy #wcalezenie (to akurat jest całkiem dobry tag)
  • 15
@FilipChG: no to ta wersja powinna być jeszcze lepsza, tylko przydałby mi się lepszy cron, bo tu mam maksymalnie raz na 5 minut, a to trochę mała częstotliwość ;) Przydałoby się to jakoś ominąć, niech mi np. wykop pohostuje :)
@anonim1133: jaki tam pythonowiec ;) PHP ponad życie, chociaż jest to miłość z gatunku tych która widzi wady partnera, a trochę ich jest ;) A jak masz dostęp do VPS-a to tylko pozazdrościć, ja na chwilę obecną nie mam, i szczerze mi tego brakuje... W każdym razie, ja spadam, jakbyś chciał mi hostnąć skrypt to pisz :D Nie no żartuje.