Wpis z mikrobloga

Mirki,
Nasz dobry znajomy @JavaDevMatt w swojej nowej serii Twórcy niezależni opowiedział o Blocky Farm.

CZYM początkowo miała być nasza gra? JAK wyglądała kilka miesięcy temu? KTO nad nią pracuje? Obejrzyjcie!

Tutaj druga część i krótka wzmianka o tworzeniu UI. Niebawem kolejne, więc dajcie suba ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gamedev #javadevmatt
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj! (Facebook | Twitter)
Zrezygnowałem z pracy na etacie po kilku latach na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że robimy to za własne oszczędności.
sortris - Mirki,
Nasz dobry znajomy @JavaDevMatt w swojej nowej serii Twórcy niezale...
  • 18
  • Odpowiedz
@sortris: Najpierw iOS ?( ͡° ʖ̯ ͡°) I pewnie na Androida zostanie wydane jak nie będe miał kompletnie czasu na grę albo mój telefon będzie mówił, o nie nie możesz sobie zagrać w Blocky Farm, bo nie (,)
  • Odpowiedz
@Paatryk93: tak, najpierw iOS. Na Androida wydamy najszybciej, jak się da i na pewno znajdziesz czas na Blocky Farm ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli masz tel nie starszy niż 2-3 lata, to będziemy wspierać.
  • Odpowiedz
@sortris: Czekaj czekaj, to Ty jesteś tym mireczkiem, który rzucił etat i dał sobie rok na stworzenie gry? Pamiętam początki tego projektu i aż mi się miło zrobiło bo z tego co widzę to udało Ci się dopiąć swego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz