Wpis z mikrobloga

Mirki, oglądacie jakieś programy w tv o odchudzaniu? :P Ostatnio wkręciłam się w odchudzanie, zdrowy tryb życia, zdrowe jedzenie i chętnie pooglądałabym sobie coś jeszcze w tym temacie. Co polecacie?

#dieta #odchudzanie
  • 18
  • Odpowiedz
@rozjebunda: ale ja już ćwiczę :D Program ma być tylko uzupełnieniem. Jak się w coś wkręcam to zawsze na maksa :D
@Yeezy: spokojnie, ja już działam! więc nie chodzi tylko o oglądanie
@Brofessor: nie przesadzajmy :P
@PiccoloColo: jak będą takie rzeczy gadać tzn że to nie jest dobry program :P wiedzę jako taką już mam, więc bardziej chodzi o pogłębianie moich zainteresowań i stylu życia
  • Odpowiedz
@Karolcia83: ale chcesz program o odchudzaniu czy się odchudzać? jak to drugie to po pierwsze przestań oglądać durne programy o odchudzaniu. Mają tyle wspólnego z odchudzaniem co Geslerowa z gotowaniem.
  • Odpowiedz
@Karolcia83 polecam podcast "więcej niż zdrowe odżywianie", dużo lepsze niż programy w tv bo można słuchać podczas cardio. W ogóle odchudzanie to prosta sprawa, zero słodyczy, trochę ruchu a do picia tylko i wyłącznie woda (alko odpada całkowicie). W ten sposób straciłem 10kg w 3miechy bez jakichś filozofii, zero glodowek,. Jak jesz żywność bez dużej obrobki (ciemne pieczywo, kasze, ryz) to się idzie napchac. No i płatki owsiane, najlepszy wynalazek ludzkości.
  • Odpowiedz
@Karolcia83 nie zgadniesz, wiecejnizzdroweodzywianie.pl :)
Wcale nie jest trudno z tym alko, na początku jak się odchudzałem to piłem i szło to jak krew z nosa, jak tylko wyrzuciłem alko to jebs, kilo na tydzień w dół, po takim czymś nie myślisz już o chlaniu. Teraz robię masę ale alko i tak nie tykam, tak mi już zostało.
  • Odpowiedz
@Karolcia83: leciało to na tvn meteo active. Ale nie wiem czy dalej leci. Ale możesz też to znaleźć na tvn player i pewnie w necie też – ale to już musiałabyś poszukać. Program ma taką formułę, że przychodzi osoba z jakimś problemem do dietetyczki i omawiają jej styl życia, sposób odżywiania itd. Osoba otrzymuje porady co zmienić i z tych porad można dużo wyciągnąć dla siebie. Potem są pokazywane różne ćwiczenia,
  • Odpowiedz
@Ryo_Hazuki: dzięki, znalazłam na playerze. A tą prowadzącą dietetyczkę Anetę Łańcuchowską widziałam ostatnio w pytaniu na śniadanie jak mówiła o daktylach i figach :D odpaliłam program i taka jakaś właśnie znajoma mi się wydała :D
  • Odpowiedz