Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał problem z kradzieżą paczki przez listonosza ? Otóż paczka z Chin wartość ok 800zł, szła wszystko pięknie, póki nie znalazła się w doręczeniu i na tym się zakończyło, poczta umywa ręcę, że proszę reklamację pisać, Panie w okienkach tak nieoficjalnie powiedział, że z tym listonoszem bywały już problemy i nie będą komentować jego pracy, dzień po tym jak tą paczkę zwinął miał zmieniany rewir, dzień później była również wigilia(przypadek?). Reklamacja zgłoszona 45dni temu bez odpowiedzi, co dzwonię czy idę na pocztę to słyszę że Urząd pocztowy jest pośrednikiem, że z działem reklamacji proszę się kontaktować.

Czy ktoś miał podobną sytuację ? Mam plan zgłosić to na policję, ale czy to coś przyniesie za skutek ? Już tu nawet nie chodzi o pieniądze ale o tego listonosza, który przez ostatnie pół roku zwinął mi wiele paczek, ale reszta była nierejestrowana więc teraz mam chociaż dowód.

#poczta #pocztapolska #gearbest
  • 2
@Andczej: No to wiem, ale chciałbym uciąc te lepkie rączki temu listonoszowi, bo bezczelność, że może kraść i tekst na poczcie typu: " Ten Pan ciagle jest na okresie probnym". Tyle razy miałem podejrzenia że mnie okrada, teraz mam dowód twardy i nie chcę odpuścić, żeby patologia taka była.