Wpis z mikrobloga

#!$%@? pasek klinowy wielorowkowy od tak sobie postanowił się rozerwać i weź tu załóż nowy na tych mrozach nie mając garażu - dzień1 - pobawiłem się naciągaczem i poległem - #!$%@? nie chcę się przesunąć na tyle żeby go zablokować :(

Jak myślicie mogę odpalić samochód bez paska i dojechać do jakiegokolwiek mechanika albo chociaż do garażu? czy elektronika powie mi że nie mam prawa bez ładowania? - aku w domu pod prostownikiem więc nie mam jak sprawdzić

Insignia 2.0 CDTI A20DT
#motoryzacja #insignia #pasekklinowywielorowkowy
  • 7
@crejzus: Teoretycznie dasz radę kawałek przejechać na samym akumulatorze. Praktycznie jednak będzie się dość kiepsko jechało chociażby przez brak wspomagania kierownicy.

Serio te 100 - 150 PLN za lawetę to dla Ciebie kosmiczny wydatek?
@crejzus: kiedyś Corsą 1.2 przejechałem bez ładowania 30km, więc chyba kilka spokojnie przejedziesz. Oczywiście aku był naładowany, a z odbiornikami nie szalałem (pozycyjne). Wspomaganie działało normalnie.
@MasterYoda pompa wody jest na rozrządu

@valdo wiem ze bez wspomagania bo tak dojechałem jak się zerwał w czasie jazdy jakieś 15km mi chodzi tylko o to czy odpali czy komputer stwierdzi że nie i co mi zrobisz wiem ze tam jest dość rozbudowany system zarządzania energią

150na lawete 50 na pasek i pewnie 200 mechanikowi.. no sorry ale czułbym się słabo wywalajac tyle kasy na pasek.. gorzej to już tylko płacić