Wpis z mikrobloga

Mirasy, pomóżcie wybrać TV. Musi być 50 cali koniecznie (nie 48, nie 49) - preferuję full HD, chyba, że ktoś poleci 4K do 3 tys. złotych z dobrym odświeżaniem (120hz). Wybrałem wstępnie SONY KDL-50W809C, ale cholera nigdzie go już nie ma. Szukam szukam i im dłużej szukam tym głupszy jestem:D

#tv #rtv #elektronika
  • 11
@johnlocke-89:
Szczerze mówiąc nie wiem. Trochę to dziwnie jest oznaczone, bo litera C odpowiada za rok 2015, a B za 2014. Więc albo C albo B, a nie obie na raz. Coś tu jest nie halo. Ja bym do nich napisał.

Mam jednak dziwne wrażenie, że to jednak model 2014, bo on miał podstawę kanciastą, a nie okrągłą jak rurka w modelu 2015. Upewnij się.

Panasonic też fajny i dostępny, więc
@Aclyoneus: Jesli B, czyli 2014 to byłby już android na pokładzie?
Właśnie widzę, że Panasonic dostępny - dobre opinie i ciut tańszy. Jedynie co na minus wyczytałem to:
- spory lag jeśli chodzi o gry (rzadko gram, tak tylko piszę)
- problemy z odtwarzaniem filmów z pendrive'a - a akurat to często robię i nie mogę doczytać czy jest Miracast? Bo Sony ma na pewno to mogę puścić obraz z laptopa
@Aclyoneus : No i ściągneli tego 805CB z oferty. Ale pojawia się inne pytanie...brać:
- Panaosnica DS630 za 2500-2700
czy
- Sony KDL-50W755C za 3299 (w media expert jeszcze mają nie z ekspozycji).
Generlanie w tym Panasonicu odstrasza mnie strasznie wysoki input lag.
@johnlocke-89
Android jest właśnie od roku 2015, wiec to kluczowa sprawa.
Odnośnie tej drugiej opinii na temat filmów z pendrivea to nie słyszałem, ale zawsze możesz nagrać jakieś i pójść do sklepu gdzie ten tv jest. Podłączą Ci go i sam sprawdzisz. Tak jest najlepiej.
@Aclyoneus: Tja, ale wiesz jak jest - jeden film pójdzie, drugi nie. To nie chodzi tylko o rozszerzenie, ale o kodeki.
Cięzki wybór :D A trzeba decydować się szybko bo zaraz znikną wszystkie dobre fullHD z rynku i tyle.
A 4K 120Hz są jeszcze za drogie.