Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wy #rozowepaski obraziłybyście się gdy chłopak napisze do was sierotko?? Np. To podaj adres to Ci znajdę sierotko ;)
#rozowypasek z którym się aktualnie spotykam obraził się śmiertelnie na cały dzień i w odpowiedzi na pytanie czemu się w ogóle nie odzywa odpowiedziała, że jest zmęczona i idzie spać... Jak dziś się spytałem czy jest obrażona to powiedziała, że już nie, a na pytanie kiedy się spotkamy (miało to być dziś) już nic nie odpisała i wiadomość wisi jako "nieprzeczytana", a wiadomo, że z poziomu powiadomień widać ostatnią wiadomość.
Znowu dopadła mnie #logikarozowychpaskow ? Czy lepiej nic nie odpisywać zaczekać na rozwój wydarzeń? Najgorzej, że #!$%@? tęsknie trochę...( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja też bym się nie obrazila, bo wiem, że jestem gapa, ale z drugiej strony, może ją mocno triggeruje jak ktoś gdzieś jej przytyka jeśli chodzi o potencjalną niekompetencje. A może kompletnie nie o to chodzi :o
  • Odpowiedz