Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wy #rozowepaski obraziłybyście się gdy chłopak napisze do was sierotko?? Np. To podaj adres to Ci znajdę sierotko ;)
#rozowypasek z którym się aktualnie spotykam obraził się śmiertelnie na cały dzień i w odpowiedzi na pytanie czemu się w ogóle nie odzywa odpowiedziała, że jest zmęczona i idzie spać... Jak dziś się spytałem czy jest obrażona to powiedziała, że już nie, a na pytanie kiedy się spotkamy (miało to być dziś) już nic nie odpisała i wiadomość wisi jako "nieprzeczytana", a wiadomo, że z poziomu powiadomień widać ostatnią wiadomość.
Znowu dopadła mnie #logikarozowychpaskow ? Czy lepiej nic nie odpisywać zaczekać na rozwój wydarzeń? Najgorzej, że #!$%@? tęsknie trochę...( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Moj brat juz mnie tak nazywal tysiace razy, wiec mam do tego dystans. Oczywiscie nie odbieram tego najmilej i nie chcialabym by moj facet tak do mnie mowil lub pisal. Co prawda bym sie nie obrazila, ale ludzie bywaja rozni. Przepros, ze nie chciales urazic i tyle
@AnonimoweMirkoWyznania:
za "sieroto" mozna sie obrazic w sumie jak sie ktos uprze.
ale za takie pieszczotliwe "sierotko"? dla mnie ma to wydzwiek taki "sierotko to moja" lub cos w ten desen i jak rozowy ma z tym problem i zamiast go wyjasnic ("sorry, nie podoba mi sie jak tak piszesz"; "ok, przepraszam nie bede"; "ok") strzela focha - to co bedzie przy bardziej zaawansowanych problemach...
OP: @Aurii_: przeprosiłem i wyjaśniłem, że nie chciałem obrazić itp. że to takie droczenie się, a ta dalej swoje ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ja ze swoimi siostrami też się "przezywamy" i nawet mama czasem do nas sieroty jak coś nie wyjdzie czy ktoś coś zepsuje w domu XD (znaczy się kiedyś bo już dawno z mamą nie mieszkam XD)

I lubię ja bo nie jest
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież to jest pieszczotliwe określenie... jak ktoś do mnie mówi "sierotko/głupolku mój" to się tylko uśmiecham, bo wg mnie bardzo sympatycznie brzmi. W życiu bym się za to nie obraziła. A Twoja różowa albo ma kija w pupie albo jest coś o czym nie wiesz. Chociaż ta ewidentna logikarozowychpaskow aż boli :/