Wpis z mikrobloga

Mirabeleczki i Mireczki z #torun mam prośbę: mój #rozowypasek wybiera się dzisiaj tam w delegację (damn...). Na miejscu będzie koło 22 wieczór, i z dworca głównego będzie musiała się dostać do hotelu na Szumana 8 (#!$%@?, ale niestety #korpo nie lubi tracić hajsu na pracowników). Czy jest opcja, żeby z głównego dostać się tam w łatwy sposób tramwajem (jaka linia, o której i skąd dokładnie - niestety mapy na stronie MZK nas pokonały () ).
Pytanie numer dwa również dotyczy tramwaju: czy z okolic Szumana jest połączenie w stronę Działowskiego (również jaka linia i skąd). Razem z różowym liczymy na was! :)
Leviathan - Mirabeleczki i Mireczki z #torun mam prośbę: mój #rozowypasek wybiera się...

źródło: comment_nmgeDMuwMwznxhxNH2ZPSkzkwdNrC16Z.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Leviathan: żaden tramwaj nie jedzie spod dworca głównego. najlepiej pojechać 22/27, wysiąść na przystanku "Aleja Solidarności" a potem albo przesiaść się na tramwaj w kierunku olimpijskiej (nr 1 po drugiej stronie, lub nr 5 koło teatru) albo iść z buta, to jakieś 5 minut spacerem
Z szumana na działowskiego jedziesz też tramwajem numer 1 lub 5, też w kierunku olimpijskiej
  • Odpowiedz
sób tramwajem (jaka linia, o której i skąd dokładnie - niestety mapy na stronie MZK nas pokonały () ).


@Leviathan: Najblizej jest przystanek przesiadkowy w Al. Solidarnosci (Pl. Teatralny). Krotki spacerek do hotelu. Do DZialowskiego z tego samego przystanku tramwajem 1 i 5 w kierunku Olimpijskiej/Na Skarpie, przystanek Przy Skarpie.

Polecam jakdojade i takietam...
  • Odpowiedz
@Leviathan: co do Działowskiego, obok hotelu jest przystanek tramwaju linii nr 1, wysiada na przystanku, który się nazywa chyba Manhattan (albo Turystyczna).
Ale podzielam zdziwienie zielonki powyżej, bo ja bym wziął taxi i rachunek do rozliczenia.
  • Odpowiedz