Wpis z mikrobloga

Wołam osoby, o które podejrzewam o testowanie mojej gry w celu małego podsumowania:

1. Dziękuję wam za wsparcie, na prawdę jest to duża pomoc dla mnie z waszej strony.
2. Sporo osób założyło konto ale przeglądając logi zauważyłem, że większość po wejściu w samouczek nic nie robi i wychodzi z gry (czasem próbują coś robić ale im to nie wychodzi).
3. Niewiele osób w ogóle coś napisało na temat gry. Najbardziej interesują mnie wasze wrażenia.
4. Trochę jestem rozczarowany tym, że nikt nie ukończył rozgrywki jednoosobowej (na początku były z tym problemy). Mniej jestem rozczarowany, że nikt nie ukończył (może nawet nie spróbował) rozgrywki wieloosobowej.

W związku z powyższym mam do was kilka pytań:
- czy oprawa graficzna w takiej formie jak jest teraz was odrzuca?
- czy interfejs użytkownika jest czytelny, przyjazny?
- z czym macie największe problemy?
- z jakich urządzeń korzystaliście, z jakich przeglądarek (platforma, wersja systemu operacyjnego, wersja przeglądarki internetowej)?

@TymRazemNieBedeBordo @CzerstwaBulka @Primusek @Igoras @RicoElectrico @widaczew @n1troo @mihaubiauek @CKNorek @Banderoza @d1l4x @dese @dieow @MirekMireczekMirunio @PAT0S @Arveit @Psylocyby30 @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @Wextor

Jeżeli chcecie dostawać powiadomienia odnośnie gry zapraszam do obserwowania tagu #warsoftheheroes
  • 18
  • Odpowiedz
@pogromca-motyli: grafika wygląda strasznie, wszystko za duże, kolory zbyt jaskrawe, sama gra robiona pod urządzenia mobilne (?), zero tooltipów, nie wiem w co kilkam, rozumiem, że to testy więc nie będę komentował jednokolorowych modeli

atakowanie zamku wygląda słabo, z jednej strony zamek, z drugiej moje ziomki, wszystko na czarnym tle i właściwie to tylko automatyczna symulacja, nie mogę prowadzić walki i ten irytujący dźwięk, gdy moja jednostka zginie
  • Odpowiedz
@MirekMireczekMirunio: dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jeszcze sporo pracy przede mną. Czasem zapominam o tych wszystkich szczegółach bo się przyzwyczajam siedząc przy tym całymi dniami. Gra robiona ogólnie pod każde urządzenia posiadające przeglądarkę internetową i łącze (dopiero kilka dni temu zrobiłem responsywną grafikę, która dostosowuje się do rozmiarów ekranu ale głównie skupiłem się żeby na małych ekranach było można łatwo trafić w przyciski). Jakie tooltipy masz na myśli, masz jakieś konkretne propozycje?
  • Odpowiedz