Wpis z mikrobloga

Elo Mirasy, akcja jak z horroru :D
Ogólnie ostatnio miewam problemy ze snem i ciągle po nocy słyszę jakieś chrobotanie. Wczoraj czyli dzisiaj w nocy postanowiłem się wsłuchać konkretnie co tam mi lata, oczywiście współlokator nic nie słyszał bo spał :S
Co się okazało, w moim mieszkaniu jest szczur i teraz muszę znaleźć skąd ten nicpoń (dałem mu na imię Filip żeby się poczuł dumnie) się tutaj wziął i muszę go przyłapać żeby współlokator uwierzył, że Filip jest prawdziwy :P
#gownowpis #infozdupy #dziennazmiana #heheszki #truestory #coolstory
  • 4
  • Odpowiedz
@sila1989: No byś się zdziwił :D Ale no On w kuchni łazi bo tam zostawiłem jedną siatkę bo już było po północy i nie chciało mi się lecieć do śmietnika i za tą własnie siatkę sie zabrał. Tak naprawdę poza kuchnię nie wychodzi ale mi zależy wiedzieć jaką drogą wszedł bo jedyny otwór to odpływ pod wanną, niby pełen wody ale skubańce umiejo pływać

  • Odpowiedz
@Lewa_Stopa_Rekina: szczur to nawet przez ścianę potrafi przejść. Zajrzyj do każdej szafki czy nie masz wyskrobane dziurki. Gdzieś nawet czytałem że potrafią się skubane przez metal przebić. Proponuje jakieś pułapki, ale nie takie co go tylko uwiężą bo Ci ucieknie. Lepiej taka co zabije bydlaka. Możesz spróbować trutki, ale nie dotykaj jej bo jak szczur wyczuje ludzki zapach to będzie jej unikał. Nawet możesz przez rękawiczki to robić.
  • Odpowiedz