Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: ee no nie wiem, może tym, że tam było tajna grupa, do której dostęp mieli tylko wybrani, a całość oparta była na automatycznych skryptach?
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Wszystko zgodne z regulaminem serwisu śmiesznych obrazków. Jak ci przeszkadza taka lista to:
1. Musisz zawnioskować o zmianę regulaminu tego serwisu.
2. #usunkonto jak ci obowiązujący regulamin nie pasuje
  • Odpowiedz
@Kempes: lista mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi proceder. Jak lista ma służyć, żeby zawołać zapisanych do normalnego ludzkiego wpisu typu paczcie mireczki co zrobiłem, to super. Ale Wy za pomocą list manipulujecie głosami w kwestiach polityczno-ideologicznych. To wykopać, to zakopać, tam zaplusować. Był chwilę spokój ze spamem prawaków, to się znowu zaczęło tylko z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@stekelenburg5: powtórzę: mi listy nie przeszkadzają. Mi przeszkadza proceder manipulowania głosami w znaleziskach polityczno-ideologicznych. Prześledzenie kiedy lista poszła w ruch jest banalnie proste, bo nagle proporcje między plusami, a minusami zmieniają się o 180 stopni w przeciągu półgodziny.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Lista tylko i wyłącznie służy do prezentacji znalezisk wartych uwagi. Czy zakopać, wykopać lub olać to już decyzja użytkownika.
Poza tym bezczelnie kłamiesz twierząc, że owe listy służa do ZAKOPYWANIA określonych znalezisk. Zgłaszam to kłamstwo do @Moderacja.
  • Odpowiedz
@Kempes: #!$%@? weź xD oblałem się przez Ciebie kawą. Czyli podlinkowanie listy, bo "sprawa bardzo ważna" albo "prawacki spam" albo "to znalezisko się nie nadaje" to prezentowanie znalezisk godnych uwagi xDDD

moralność kalego w pełnej krasie
  • Odpowiedz