Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mangiacapra kiedy korzystałeś z rapida? Ja po zakupie (koniec grudnia) byłem mega niezadowolony, nie licząc wczorajszej awarii od dłuższego czasu chodzi bardzo dobrze. Jak długo korzystasz z 1x22?
  • Odpowiedz
@Mangiacapra: a jest dostepna lista kanalow tego 1x22 i ile tam wychodzi za miesiac?

Z tego co czytam na forum to rapid planuje dalej rozwoj serwisu i aktualnie pracuja nad nowa strona rowniez. Duzo mi soe wyda oni traca tymi dziennymi trialami powinni jakos to ogarnac bo te premium linki lataja codziennie na innych serwisach i tylko tym co placa robia szkode
  • Odpowiedz
@Mangiacapra: rapid uzywam i ostatnio sie poprawilo. cenowo wychodzi tak samo bo ja place okolo 11funtow na miesiac.kanaly tylko polskie mnie ingeresuja w mojej play liscie mam tylko 35 reszty nie oglada.... Rapid ma naprawde super jakosc wszystko w 1920 a jak w tym 1x21 jest wszystko w full hd ?
  • Odpowiedz
@Mangiacapra: wydaje mi się, że nie ma co interpretować. Na początku byłem niezadowolony, a od dłuższego czasu jestem. Pytałem w jakim okresie użytkowałeś ze względu na kiepskie działanie na przełomie roku.
  • Odpowiedz
@Mangiacapra: tak 11f albo 6 jesli zaplacisz za caly rok czyli 75euro

I jeszcze co do rapida to z tego co czytam na forum to przez rok mieli 2 razy tak ze nie bylo dostepu do ich serwerow(miesiac temu i wlasnie wczoraj) i to przez parenascie godzin tylko. Przewaznie wtedy robia jakis maintanace (tak sie tlumacza) wiec to nie jest jakis wielki problem.
  • Odpowiedz