Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odbyły się urodziny Patryka. Impreza była niespodzianką. Chłopiec był bardzo zaskoczony co było widać po jego reakcji. Przyszło około 15-20 dzieci, a wraz z nimi około 8 pań. Jako delegacja wykopu pojawili się @tomash-pl @Emptyhuman @okraska i dwie Mirabelki, których nicków nie znam, ale jak się dowiem to dopiszę. Razem ze mną przyszli znajomi. Patryk był bardzo zadowolony z prezentów i okazało się, że uwielbia LEGO i bawi się nimi razem ze swoim bratem godzinami. :D Rozmawiałem z nauczycielami i byli zaskoczeni, a wręcz przerażeni skalą jak to się rozwinęło. Nie będzie organizowanej żadnej zbiórki pieniężnej z powodów prawnych, ale zapewniam, że chłopcu nic nie brakuje. Pojawiła się również obawa, żeby Patryk nie dostał za dużo prezentów i żeby nie wpłynęło to na niego negatywnie. Nauczycielki zasugerowały, że może dobrym wyjściem byłoby ewentualne przekazanie niektórych prezentów do domów dziecka/ świetlicy. Tę kwestię trzeba przedyskutować wspólnie, gdyż to Wy jesteście darczyńcami i do Was należy decyzja. Jeśli są jakieś pytania to piszcie śmiało na priv. Ja chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przybyli, wysłali kartki z życzeniami oraz za wszelkie prezenty dla Patryka. #urodzinypatryka
c.....1 - Dzisiaj odbyły się urodziny Patryka. Impreza była niespodzianką. Chłopiec b...

źródło: comment_VbgOKfRSCe3Qhvph8hZ9QPirqXWFTJ2W.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 34
@tomash-pl dzieci nie są takie głupie i bezrefleksyjne, jak nam sie wydaje. Jesli na chlopcu będzie ciążyło poczucie dysproporcji, za to, że spotkała go taka niespodziewana akcja, a jego przyjaciele (którzy przypominam nie przyszli na jego przyjęcie) nie mogą o czymś takim pomarzyć, to sam się podzieli. Takie sytuacje kształtują charakter. Dorośli - odpuśćmy czasem obsesje kontroli :)
  • Odpowiedz
@czeblin1: Ciesze sie ogromnie ze Patryk ma w koncu te urodziny, prawdziwe,bawi sie swietnie, jednak jest mi smutno z tego powodu ze chcialem takze pomoc i nie moglem wplacic nic.. moze nastepnym razem bede mogl pomoc bardziej, a teraz stawiam Ci tylko plusik
SZANUJE CIE BARDZO, ZA POMOC PATRYKOWI
  • Odpowiedz
@tomash-pl: No to dajcie temu Patrykowi dla którego były te prezenty, napisałeś że jest koleżeński więc jak będzie chciał to się podzieli. Poza tym na początku @czeblin1 pisał, że dzieciaki nie przyszły na urodziny bo są z "wyższych sfer" a ty nagle piszesz jakby w tej klasie były same biedne dzieci.
  • Odpowiedz
@czeblin1 niech się gonią "pedagożki" od siedmiu boleści.
Powinny się wziąć za wychowanie reszty dzieciaków, a nie wyciągać łapska po nie swoją własność!!!

Jakim prawem choćby rozważają dysponowanie jego prezentami?

Mam dziwne wrażenie, że zabawki "zginęłyby" szybko z tej
  • Odpowiedz
geez


@tomash-pl: ciebie za to z pewnością nie nauczyli pisać po polsku.

O co się p------------z? Widziałem wielokrotnie jak podarowane świetlicy zabawki były najpierw "weryfikowane" przez grono pedagogiczne i tylko te niemarkowe trafiały
  • Odpowiedz
@tomash-pl: zacytuję "wybitnego Polaka i Noblistę" #pdk :

NAWET POMYŚLENIE JEST ZBRODNIĄ. ( ͡ ͜ʖ ͡)


Serio, jak może coś takiego komuś przyjść do głowy, zważywszy na to, co niedawno przeszedł ten chłopak i jak go dzieciństwo doświadczyło?!
  • Odpowiedz