Wpis z mikrobloga

  • 7
Szpital w #piaseczno to jest jakiś #!$%@? dramat. Przyjechałam tu z poważnie uszkodzonym palcem. Ok, musze czekać na chirurga, który zejdzie z oddziału. Siadam sobie grzecznie, pani obok się śmieje, że ona na chirurga też czeka. Już czwartą godzinę.
Niedaleko siedzi starszy dziadek. On czeka od 10 rano na lekarza. O 10.30 przyjęła go pielęgniarka, przeprowadziła wywiad i założyła wenflon. Jest 16.15.
Nie dziwię się, że są przypadki, gdy człowiek czeka 15h na przyjęcie, aż umiera.

Czy w #warszawa bedzie lepiej? Opłaca się jechac czy lepiej sobie samodzielnie palca amputowac?

#gorzkiezale #sluzbazdrowia #nfz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jebwleb ok, ale w ogole nie czuję tego palca, może sobie nerw uszkodzilam? Potrzebuje tez anatoksyny bo nie #!$%@? sobie tego palca w zbyt sterylnych warunkach
  • Odpowiedz
@nicari: miałem podobną sytuację, tyle że na północnym zachodzie Polski. Nie ja się skaleczyłem a dostarczałem do szycia skaleczoną. Zgłosiłaś w rejestracji, że nie czujesz palca? Daj im jeszcze chwilę, jeśli lekarz nie zjawi się jakoś szybko weź zgłoś, że masz gorączkę, nie czujesz palca i mdlejesz etc ;0. Być może lekarz ma obchód, inny naprawdę pilny przypadek - różnie może być ... no ale 6h czekania to przesada. My
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@HaHard tak, zgłosiłam. Że sobie obcielam opuszke, nie mam czucia, że w ogóle mi słabo. No i cóż z tego... myślę, że lekarza i tak nie przyspiesza.
To już nie pierwsza moja taka sytuacja. We wrześniu dostalam zapalenia stawów, ból potworny, sobota wieczór. W szpitalu przyjęli moje zgłoszenie i "czas oczekiwania to od 5 do 8 godzin". He he he.
  • Odpowiedz
@nicari: opuszkę? W takim razie przeżyjesz. Myślałem, że się głęboko skaleczyłaś. Jeśli się nie wykrwawisz to przeżyjesz ;). PS Ten szpital jest słabo zorganizowany - jeśli kolejka oczekujących jest tak długa (pacjenci długo oczekują na badanie) to chyba powinni kogoś ściągnąć, tj. wezwać chirurgiczną rezerwę? Nie znam się na szpitalach, ale tak to widzę. Zrób awanturę, może pomoże xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@HaHard przezyje, jasne, niemniej rana jest fhui głęboka, mam ociosanego palca, opuszki odcietej nie znalazlam, nawet sobie nie przykleje ( )
Ale zeby było smiesznie - policja przywiozla pijoczka. I WSZEDL Z MARSZU JAK POLICJANT WYPELNIL JAKIS PAPIER.
  • Odpowiedz