Wpis z mikrobloga

#muzyka #taniec #teledyski

Witajcie chciałbym poruszyć pewien temat który siedzi mi teraz w głowie .
Chciałbym się dowiedzieć czy zdarza wam się zauważać u ludzi, tryskającą spazmę emocji wyciekającą poza ich ciało, powodując, że ich reakcje z tego powodu są dość niebywałe(drżenie strun głosowych, hipnotyzujące odruchy) a u was powodują gęsią skórkę.

Trochę wstępu a teraz chciałbym przejść do dalszej części. Jednym z przykładów jest Tom Yorke z zespołu Radiohead(alternatywny rock połączony z elektroniką).
Wyobraźcie sobie, że ktoś umieszcza was w pomieszczeniu odizolowanego od innych ludzi(chociażby dlatego żeby pozbyć się pośmiewiska), stawia przed wami kamerę, w tle leci muzyka a wy bez żadnego skrępowania chcecie wyrazić emocje. Odcinacie się od otaczającego was świata i ruszacie w rytm muzyki śpiewając co wam aktualnie leży na sercu i łączycie to z energetyzującym tańcem.
Chciałem jeszcze napisać o swoich odczuciach dotyczących tego przykładu ale ciężko mi to obrać w słowa i wolę pozostać przy dreszczach.
Zachęcam do obejrzenia, oczywiście zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi przykładami ()
Dzida_przeznaczenia - #muzyka #taniec #teledyski 

Witajcie chciałbym poruszyć pewi...
  • 1