Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAĆ #!$%@? przepisy w tym kraju nie można produkować nic oprócz kuponów żywnościowych rozdawanych w MOPSach kurde. Tata mi prześlę wieczorem dokładne zalecenia w strefie czerwonej ASF ale chyba jebnie tą produkcją świń bo na wszelkie nakazy sam musi łożyć pieniądze. M.in. trzeba wybudować dwumetrowy MUR wokół gospodarstwa jako zapewnienie bioasekuracji. 200 metrów #!$%@? litego muru wokół domu i budynków. Brakuje jeszcze napisu nad Arbeit Macht Frei nad bramą. Poprzedni wysoki płot można wywalić na złomowisko, wysoki metalowy śliczny kurde płot. Idę się poryczeć.
@dorotka-wu: ZAJEB TE DZIKI Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. WSZYSTKIE.

I od rana humor popsuty. Do tych wyżej postawionych, odpowiedzialnych za przepisy: WALCIE SIĘ.

#gorzkiezale #rolnictwo ##!$%@? #dziendobry
  • 101
  • Odpowiedz
@Hannahalla niestety zostaje tylko uprawa albo zmiana kierunku hodowli. Niestety cały czas pod górkę, współczuję, jeśli mało ha to ciężko to widzę.
W każdym sektorze tam utrudniają, zboża też marnie stoją bo idzie z Ukrainy. Nikt się nie przejmują że mogą stosować chemię dawno zakazaną u nas, ważne że tanie.

Dobrze że tu jesteś i znasz dokładnie problemy wsi, wykopki przynajmniej Ciebie słuchają.

@szatniarz01 a czy Ty byś chciał kupić
  • Odpowiedz
Do tych wyżej postawionych, odpowiedzialnych za przepisy: WALCIE SIĘ.


@Hannahalla: Przecież to obywatele, czyli także Ty, jesteście odpowiedzialni za przepisy w tym kraju.

Jakich wyżej postawionych masz na myśli? Posłowie to tylko reprezentanci, a urzędnicy pełnią jedynie funkcję administracyjno biurową.
  • Odpowiedz
#!$%@?ć ten kraj


@DeitaruDev: zastanów się nad sobą. Zamiast go ogarnąć, to będziesz go #!$%@?ć, a potem zdziwienie, że coś się nie układa? :]

Jak Twoim zdaniem miałby funkcjonować kraj #!$%@? przez wszystkich, włącznie z jego własnymi obywatelami?
  • Odpowiedz
@Hannahalla: spoko, w takim razie skumaj, że to nie jest wina ministra tylko nasza :)

naród
1. «ogół mieszkańców pewnego terytorium mówiących jednym językiem, związanych wspólną przeszłością oraz kulturą, mających wspólne interesy polityczne i gospodarcze»
  • Odpowiedz
@heliodorgi: Co zrobiłeś i czego dokonałeś w walce z ASF? W walce z ptasią grypą? Z wprowadzeniem 500+?

Ja na przykład piszę na mikroblogu aby rozpowszechniać wiedzę na ten temat, tata protestował i jeździ na spotkania z ministrem, rozmawia z innymi rolnikami i weterynarzami.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: I po tym wszystkim uważasz, że minister jest w stanie zrobić coś sensownego? Fajnie że edukujesz, ale swoje zarzuty powinnaś kierować do społeczeństwa, a nie do urzędnika.

  • Odpowiedz
@heliodorgi: A co ja mam do ogarniania? Myślisz, że jeżeli wyjdę na ulicę i zacznę krzyczeć, geje przestańcie prowokować i robić na złość, seby przestańcie niszczyć mienie i wycierać sobie mordy patriotyzmem, chytrusy z Lidla i cebuladeals przestańcie robić wiochę i zabijać się o gówna za 3 centy, biurokraci przestańcie utrudniać życie obywatelom i ogarnijcie ludzkie przepisy, Polacy przestańcie robić sobie nawzajem pod górkę i cieszcie się z cudzego szczęścia,
  • Odpowiedz