Wpis z mikrobloga

Recenzja i szczera rekomendacja.

3 miesiące temu prosiłem na mikroblogu o poradę w sprawię słuchawek dousznych.
http://www.wykop.pl/wpis/20273521/sluchawki-znacie-polecacie-jakis-model-sluchawek-d/
Dużo czasu spędzam słuchając książek jednocześnie będąc w ruchu. Do tego bieganie, siłownia. Słuchawki zużywają mi się w szybkim tempie. Najczęściej uszkodzenia mechaniczne kabla lub wtyczki.
Szukałem solidnych słuchawek z kablem, które nie rozlecą się po miesiącu. Do słuchawek bezprzewodowych byłem sceptycznie nastawiony ponieważ miałem jedną parę i czas pracy na baterii był bardzo krótki maks do 3h. Wiadomo większe słuchawki więcej baterii można upchnąć, ale nie za bardzo mogę w pracy i nie lubię na siłowni paradować z rogalem na głowie.

Jednak za namową mirków spróbowałem jeszcze raz i kupiłem najpopularniejszy model dousznych słuchawek bezprzewodowych za 200zł jaki wtedy znalazłem na allegro. kruger&matz m5

Jestem leniwym człowiekiem i prawie wcale nie piszę recenzji. Coś musi być bardzo słabe lub bardzo dobre żebym się zmusił o tym napisać. Zazwyczaj mam na to #!$%@?, ale...

Minęły trzy miesiące. Słuchawki są używane 5,6 dni w tygodniu od 2h do 7h i sprawdzają się tak samo świetnie teraz jak na początku. Byłem przekonany, że jak wszystko do tej pory zepsuje się lub zacznie słabnąć po miesiącu może dwóch, ale to cudeńko jest niezawodne.

To nie jest kryptoreklama tylko moje szczere odczucia po 3 miesiącach użytkowania. Jestem z tego produktu tak zadowolony, że choć tego nigdy nie robię, wysilam się żeby przekazać wam te kilka dobrych słów.

tldr:
Słuchawki bezprzewodowe kruger&matz m5 są zajebiste.

#sluchawki #minirecenzja