Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To nie jest zarzutka, piszę szczerze bo mam ochotę. Większość mojego życia erotycznego to masturbacja choć nie jestem przegrywem, miałem parę dziewczyn, ale aktualnie dobrze mi samemu xD Chodzi o to, że najlepsze orgazmy podczas samotnych pieszczot mam z jakimś przedmiotem wsadzonym w tyłek..Nie wiem czy to powszechne czy jestem #!$%@?..w każdym razie dotychczas kombionowałem z ogórkami, jakimiś innymi przedmiotami któe miałem pod ręką ale w końcu kupiłem profesjonalny korek analny..były dostępne w 3 rozmiarach więc wziąłem średni..dziś rozpakowałem i o bulwa..ale to jest wielkie xD ja nie wiem, dla słonia chyba xD w niedzielę będzie próba bo teraz nie mam czasu. Kto używa tego największego to ja nie wiem. #seks #erotyka #erotyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To nie jest zarzutka, piszę szczerz...

źródło: comment_DWTKdoLbZ1Jg2qQ17c761Vt7zxGK7jqj.jpg

Pobierz
  • 37
najlepsze orgazmy podczas samotnych pieszczot mam z jakimś przedmiotem wsadzonym w tyłek..Nie wiem czy to powszechne czy jestem #!$%@?


to jest spoko

dotychczas kombionowałem z ogórkami, jakimiś innymi przedmiotami któe miałem pod ręką


to jest #!$%@? xD

Nie no szanuję różne fetysze, ale wsadzanie w siebie niektórych rzeczy nie jest najlepszym pomysłem, dobrze, że zdecydowałeś się jednak skorzystać z właściwych do tego rzeczy xD