Wpis z mikrobloga

@deryt posiadam Vectre od pół roku i tylko raz miałem awarię kilku godzinną. Używam do normalnego śmigania po necie, filmy/filmiki online oraz bardzo częste ściąganie dużych plików. Jestem zadowolony. Co do gier online nie mogę się wypowiedzieć bo nie gram. Duży plus to umowa na rok, płace 69,99 za 30mb oraz złoty pakiet tv. Ostatnio widziałem ofertę to za tą cenę jest już 100mb.
@szcz33pan
@SynGromu: @MichaelT128: @rtg_: @EneeM: @deryt:
Mi zależy głównie na internecie 100 mbit/s, ale dziewczyna chce telewizje. Jak już brać telewizję to z Comedy Central i Carton Network (to taki mój must have). Orange ma za 69 zł internet 100 mbit, a vectra w tej cenie (69 zł) daje 134 kanały (w tym CN i CC) + internet 100 mbit.
Najwazniejsze pytanie czy te 100 mbit to tylko
@szcz33pan: no generalnie nie bierz orange przez ich problemy z telią. dałem Ci dość dobry cenowo pakiet z upc z telewizją, możesz tam wybrać tańsze opcje. z tym że w upc też ping nie jest za dobry, przez to że leci internet przez DOCSIS
69,99 za 30mb oraz złoty pakiet tv. Ostatnio widziałem ofertę to za tą cenę jest już 100mb.


@EneeM:
Teraz to można wyrwać100 za 40 cbl (bez tv).
Ale u innych też.
Mam Vectrę 5 lat. I mają dużo przerw. Ostatnio mieli mi podłączyć internet w mieszkaniu obok i po dwóch nieudanych próbach #!$%@? mnie i zmieniam na obu mieszkaniach.
@szcz33pan: Tak, prawdziwe 100.
@szcz33pan sorry za pomyłke, jednak płace 69,99 teraz sprawdziłem. Ale polecam bo działa bardzo dobrze,
UPC oferta bez zobowiązania - tu masz link, na dole wybierasz oferte Telewizja na start (29 kanałów za free wliczone w abonament).
Jak Ci nie zalezy na bezterminowej to bierz 24 msc. Tam masz 29,50 przez 2 msc potem 59,99 zł