Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś w którym banku na chwilę obecną można założyć w miarę sensowną lokatę, powiedzmy półroczną, albo roczną na kwotę powyżej 100 tys. zł? Obecny bank z tego co widzę ma w ofercie około 1,7% w skali roku, zadowalałoby mnie te okrągłe 2%, nie wymagam cudów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki z góry za pomoc.

#banki #lokaty
  • 17
@michal310: No już się wychodziłem po różnych bankach i raczej słabo to wygląda w praktyce, może gdybym przyniósł z okrągły milion to bym mógł rozdawać karty, negocjować warunki, ale przy takiej kwocie rzędu 100 tys. zł to już nie robisz na nikim takiego wrażenia, żeby było to negocjowalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JusTQL: ideabank właśnie przeglądam, tam mamią #januszybankowosci wysokim oprocentowaniem, ale na krótki okres czasu,
@michal310: No pozmieniało się, dwa lata temu u siebie w banku miałem oprocentowanie w okolicach 2,5 na rocznej lokacie, a dzisiaj "już tylko" 1,7 i pani bezczynnie rozkłada ręce, że takie realia. Jak się nie podoba to mogę zamknąć rachunek, zabrać kasę i pójść, gdzie indziej, ale ja już wiem, bo zrobiłem wywiad, że gdzie indziej nie jest lepiej..
@JusTQL: mógłbyś mi podać adres strony na której to widzisz, bo na głównej Idea banku na której byłem przed chwilą w zakładce lokat jedyne co widzę to lokaty 1-2-3 miesięczne do maksymalnej kwoty 10 tys. zł, byłbym wdzięczny
@thisismaddnes: na stronie ideabanku, po lewej masz filtr,
typ klienta, kwota, okres i już

Lokata KARNAWAŁOWA 2,15 dla klientów
Lokata KARNAWAŁOWA 2,00 bez zakładania konta

edit:
roczne i dłuższe na większy procent ale inne lokaty, filtruj
@JusTQL: Ok dzięki wielkie, chociaż muszę tam doczytać na spokoju, bo już widzę jakieś "tylko za sprawą mobilnej aplikacji" co mnie zawsze już na wstępie wkurza i odrzuca, bo wyczuwam jakieś kruczki i wałki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszukam gdzie mają filię w Krakowie i co najwyżej podejdę, jeszcze raz dzięki za pomoc

@mgr_rybak: Dzięki też za pomoc, no golą, golą.. ja niestety nie mam smykałki
Ok dzięki wielkie, chociaż muszę tam doczytać na spokoju, bo już widzę jakieś "tylko za sprawą mobilnej aplikacji" co mnie zawsze już na wstępie wkurza i odrzuca, bo wyczuwam jakieś kruczki i wałki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszukam gdzie mają filię w Krakowie i co najwyżej podejdę, jeszcze raz dzięki za pomoc


@thisismaddnes: Kruczków nie ma, po prostu w oddziałach banku dla firm obsługa jest skierowana głównie