Wpis z mikrobloga

List #19

Imię: Kacper

Wiek: 25

Miejscowość zamieszkania: Wrocław

List lub kilka słów o sobie:

Mam 25 lat, 190 cm wzrostu, jestem szczupły ( 65kg ale lece w góre :D ), niebiesko-szare oczy. Właśnie kończę studia, pracuję na pełen etat już od ponad 4 lat w branży informatycznej. Moje hobby to elektronika, dobra książka, i ostatnio fotografia analogowa. Chciałbym zacząć podróżować, ale samemu nie mam ochoty, dlatego też szczerze nigdzie jeszcze nie byłem. Lubię rozmawiać. Nie krzyczę ponieważ uważam, że lepiej wytłumaczyć coś na spokojnie. Nawet jeżeli ponoszą mnie emocje to zazwyczaj trzymam je w środku i przeżywam je sam na sam. Nie zwalam na czyjąś głowę swoich problemów i nie lubię jak ktoś to robi. Jestem bardzo zaradny, potrafię naprawić bardzo dużo rzeczy bez konieczności wysyłania ich do serwisu. Na komputerach znam się bardzo dobrze. Jestem szczery i bezpośredni, nie lubię mówić naokoło. Nienawidzę jak ktoś mnie wykorzystuje i kłamie w żywe oczy. Nie chodzę na imprezy do klubów i pubów. Wolę kameralnie w gronie zajomych. Nie piję alkoholu od 6 lat i nie mam zamiaru do niego wracać.


Jakiego szukasz partnera/partnerki:

Szczupła, normalna, wzrost nie gra roli, możesz być krasnoludkiem – będę Cię nosił na rękach, albo być jak topola – wtedy to Ty będziesz nosiła mnie. Musisz mieć jakieś hobby, bez tego się nie dogadamy, ja często chcę posiedzieć przy mojej elektronice i wymyślić jakieś nowe urządzenie i fajnie by było jak potrafiłabyś w tym czasie się sobą zająć. A gwarantuje Ci, że jeżeli Twoje hobby jest ciekawe to prawdopodobnie stanie się też moim hobby w mniejszym bądź większym stopniu. Uwielbiam robić ciekawe rzeczy we dwoje. Za hobby nie uważam przeglądania facebooka i latania po internecie, ani oglądania filmów czy serialów – od tego jest czas wolny. Wyjątkiem jest wszystkim znana strona ze śmiesznymi obrazkami. Troskliwa, pewna siebie, rozgarnięta i umiejąca sobie radzić. Dwoje zaradnych ludzi będzie miało bardzo fajne i przyjemne życie. Nieśmiałość mi nie przeszkadza, umiem prowadzić rozmowę + nie uważam ciszy jako obelgi. Milczeć też trzeba umieć.


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #wroclaw
Pobierz kopek - List #19

 Imię: Kacper
 Wiek: 25
 Miejscowość zamieszkania: Wrocław
 List l...
źródło: comment_r4RT0yqy2Pr4EYq2YzepV0r3uZBR3N3T.jpg
  • 13