Wpis z mikrobloga

Jest mała afera. Wczoraj na drakelounge obstawilem na mecz "vitrioL vs BMS". Głownie ze względu na ciekawą stawkę. Było 1.61 gdzie na innych stronach było 1.1-1.15. Po obudzeniu się, wchodzę na hltv i widzę że mój zespół wygrał. Wchodzę na drakelounge i widzę że nie mam 150$ które mieć powinienem. Wchodzę w historię a tam inny mecz tej samej drużyny który jest za 2 dni. I że niby ja go obstawilem. A wczoraj go nie było nawet na stronie. Dzisiaj dodany, jako jedyny mecz 3 dni wcześniej(gdzie zwykle dodają 24h przed startem!?) z taką samą stawka jaka była na ten wczorajszy na oba zespoły. Pewnie z myślą że ludzie pomyślą że zrobili missclicka i na zły mecz klikneli? Nie wiem, ale ja jestem pewien na co obstawilem. Da się coś z tym zrobić? Jestem pewien że support nie odpowie, bo to trwa wieki.

#csgo #drakelounge
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@DunkLord Właśnie szukam i nie widze takich osób. Dziwne. Nie sądzę że tylko mi tak zrobili. Ale może to dlatego że te 150 zrobiłem z darmowych 5 i mnie nie polubili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki subReddit polecasz? Na csgobetting napisałem to usunęli.
  • Odpowiedz
  • 0
@MokreStupki Ja napisałem do supportu, bo u mnie to było 93$ obstawione (150 do wygrania), ale nie sądzę że coś to da bo jednak sami to zrobili z premedytacją prawdopodobnie.

Teraz pytanie gdzie by to rozgłośnic w necie, przeciez nie można pozwalać żeby takie coś #!$%@?...
  • Odpowiedz
  • 1
@blankface teraz to nawet nie pamiętam, ale albo ten mecz siadł (ten na który mi przenieśli beta), albo dostałem 93$ z powrotem, postawilem na coś innego i siadło. W każdym razie zostałem oszukany ale mimo wszystko te 150$ później miałem.
  • Odpowiedz