Wpis z mikrobloga

@danielosw napisz, że się zgadzasz ale auto trzeba odebrać z drugiego końca Polski, jak Janusz będzie już na miejscu i napisze że jest gotowy na odbiór to każ ruszyć dupę do roboty zamiast żebrać przez internet
  • Odpowiedz
@danielosw: "Proszę państwa, z uwagi na państwa wspomnianą sytuację materialną i rodzinną uważam, że oferowany przeze mnie samochód nie spełni państwa oczekiwań oraz będzie czynnikiem pochłaniającym za dużą część budżetu domowego. W trosce o Państwa dobro, nie mogę wam tego pojazdu podarować, gdyż podarek nietrafiony lub od razu po obdarowaniu sprzedany nie jest dobrym podarkiem. Sugeruję zakup tańszego samochodu z mniejszym silnikiem na którego zakup i utrzymanie pozwoli państwa skromny
  • Odpowiedz
@danielosw: jak taki przebieg duży to nie kupię, bo się sąsiad ze mnie będzie śmiał. On kupił passata z 81 r i miał 168 k km, bo dziadek tylko po bułki jeździł, a ten taki nowy i taki duży przebieg.

  • Odpowiedz
do tej pory się dziwię. To był dobry system oznaczeń.


@danielosw: za dużo opcji silnikowych to raz, dwa to na przykład trzy opcje mocy w silniku o tej samej pojemności, marketing jest marketingiem, trzeba po prostu sprawdzać.

btw. fajne wozidło, szanuję :)
  • Odpowiedz
Czy mógłby je nam Pan sprezentować?


@danielosw: Prawidłowa odpowiedź brzmi:

Jak najbardziej, oto BMW serii 3 z 3 litrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy nominalnej 204KM z napędem na cztery koła XDrive
  • Odpowiedz
@Leniek: U mnie w EYu ta pasta chodziła po firmie jakiś czas xD, akurat przed wielkanocnymi, bo przejęcie robiliśmy, więc ki c--j też w święta siedziałem xd. Tylko mnie z pensją w EYu na suva Volvo nie stać było, no chyba ze jakas wieloletnią używkę :P
  • Odpowiedz