Wpis z mikrobloga

@Styrmir: o tylko 60 kart moze dadza rade. A tak naprawde to te blędy z podstawki i Dunwitch sa strasznie napompowane przez krzykaczy. Srednio ogarnieta małpa kapnie sie gdzie jest blad albo znajdzie rozwiazanie w 10 min. Tyle ze wola wylewac zale po forach niz pomyslec / poszukac.
@Jednobrewy: im dunwitch wymiata dlatego wchodze w to LCG, scenariusze duzo lepsze i ciekawsze niz te w podstawce. Na start masz 2 robisz w jakiej chcesz kolejnosc i ma to duzy wplyw na 2gi scenariusz. Mechanika w kasynie bardzo fajna i klimatyczna.
Ogolnie autorzy pokazali jak wiele mozna zrobic z ta gra.
@Zorak: offtop ;d ale ten DunwiTch ('T') to jakoś niechcący za każdym razem dodajesz? :P zauważyłem to i tutaj i na gry-planszowe ;P
Ofc myhos zamówiony już dawno. Ale jeszcze nawet Dunwicha nie mam, bo zamówiłem oba PoD i drugi mi cały czas opóxnia cała paczkę, ale w tym tygodniu mieli/mają wysłać, więc jeszcze chwila czekania, ale tuż za rogiem już nadchodzą =)
@Sarseth: haha dzieki faktycznie teraz patrze ze mechanicznie to T doadaje :D POD czekam na polska wersje, dodatek bardziej mnie ciagnie z uwagi na nowe karty. POD galakta zapowiedziala ze wyda juz nawet ma 1szy przetlumaczony wiec sobie poczekam. Kusilo mnie zeby bracang - jakos mieszanie jezykowe az takie straszne sie nie wydaje a podobno fajny stopien trudnosci maja.
@Zorak tak myslalem ze mechanizm xP
A co do trudnosci to rzeczywiscie na FB AH widze jak ludzie wyzywaja xP w paczkomacie czeka juz drugi CS wiec mam nadzieje sie chwile pobawic nirdlugo na nowo i taktycznie :)
@Sarseth: dlugo widze na 1 CS grales :D ja nie zaluje 2giego a kupile ok tygodnia po 1szym. udalo ci sie wygrac jakis scenariusz z POD z 1CSem bez dunwich ? jak z jakoscia faktycznie duza róznica czy podczas gry tego nie widac ?
@Zorak nie, no nie mam poda jeszcze. Zamowilem duza pake Dunwicha, rugaru i carnevale (nie wiem jak sie pisze :p), proponowali mi wysylke 2 tygodnoe temu oddzielnoe bo carnewale blokowalo. Ale powiedzialen ze luz poczekam. Takze jak przyjdzie to wszystko na raz :p jeszcze mata terror ^^ a i i wlasbie, przypomniales mi bym wymierzyl maty dla playera z BGG customowe i zlecil druk, dla gracza neromicom organizerowy, bo mega mi sie
@Sarseth: kurcze myslalem nad ta mata niby 66x66 styka jak gram solo ale cena odpycha bo to 2 mythos packi. poki co gram na czarnym materiale ale slyszalem ze na allegro mozna dostac material piankowy jak mata np caly czarny za ok 36zeta za 100x150. mysle czy z tym nie sporobowac
Ciekawe czy i o ile polskie wydanie bedzie opóźnione.


@Zorak:
" Premiera pierwszego małego dodatku (Zestawu Mitów) będzie miała miejsce na przełomie lutego oraz marca. "
wychodzi ze 2 tyg czyli jak zawsze 1 dodatek z cyklu :P