Wpis z mikrobloga

@alfa87: Myślę, że na to pytanie najlepszą odpowiedź udzieliłby Pan Łukasz Szulc, prezes Capital Innovation Sp. z o.o. oraz współtwórca BNB Investment Sp. z o.o.
  • Odpowiedz
więzienia


więzienia

więzienia
@Bonanzaa: ciekaw jestem ile spraw o zniesławienie zakończyło się pozbawieniem wolności. I komu trzeba złożyć zlecenie na konfiskatę komputera, bo miałbym kilku kandydatów na elektrodzie i samosi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Bonanzaa: JEZU PROSZĘ WAS #!$%@? KAPITALIŚCI INNOWACYJNI PRAWDZIWY PATRIOCI - ZLITUJCIE SIĘ.
WŁAŚNIE DOSTAŁEM PISMO OD PROKURATORA - JESTEM ŚCIGANY Z URZĘDU.

DOSTAŁEM PISMO I JEST TAM NAPISANE TAK:

#!$%@?! PRZESTAŃ SZKALOWAĆ NASZĄ FIRMĘ #!$%@?. ZDECHNIESZ W PIERDLU W SZTUMIE #!$%@?. PODPISANO: PROKURATOR GENERALNY DZIURA W DUPIE.
  • Odpowiedz
@alfa87: Te firmy to taki rak #!$%@? wszystkiego, jako pracodawca mega gówniany do inwestycji jeszcze gorsze, myślą, że są bogami bo od nieświadomych starców wyciągają emeryturę i lokują na jakieś gówno forexy. Te firmy powinny być banowane w Polsce, co drugie ogłoszenie o prace dotyczy takiej firmy w Warszawie, wchodzisz do nich do biura a tam gorzej jak w zoo.

Szkoda szczempic ryja.
  • Odpowiedz
@Bonanzaa Taka nagrodę zrobię sobie w pejncie, nie robie nagonki na was konkretnie tylko na rynek firm z branży finansowych, szczególnie jeśli chodzi o inwestycje oparte na różnych portalach wymian. Same zle doświadczenia z nimi miałem.
  • Odpowiedz