Wpis z mikrobloga

@kluskizserem: podjazdowi to rak. Unikam takich stacji...


@MikiPL: ja też. Nie lubię słuchać fałszywego słodzenia jakie to fajne auto mam (ta, jasne), a jeszcze bardziej mnie trafia jak ktoś mimo odmowy nadal napierdziela bzdury o tym że wcale nie mam racji i naprawdę warto itd...
  • Odpowiedz
@pogong: Jest jakaś większa polityka za tym, że lejesz za 100 zł? Nie chcesz mieć pełnego zbiornika żeby lepiej jechało auto bez większego obciążenia czy coś takiego?

Ja zawsze leję do pełna.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: Pracowałem na Shellu i widzę jest podobnie. Na stacji na której pracowałem, V power Diesel w zasadzie sam się lał i nie było trzeba mocno nikogo przekonywać. V Power Racing tankowali ciągle Ci sami ludzie, nikogo nie przekonasz raczej do zatankowania benzyny droższej o 1zł na litrze względem zwykłej. Najgorzej idzie V Power benzyna(oznaczona jako V Power 95) i to chyba na każdym Shellu mają z tym problem. Co
  • Odpowiedz
@RapidHere: Te Vervy czy V powery to jest zwykła ropa/benzyna tyle, że do komory w cysternie po załadowaniu dolewają tej "unikatowej mieszanki z pakietem uszlachetniających dodatków". Ja osobiście jeżdzę na zwykłej i nie widze sensu przepłacania. Jedyne co może warto spróbować to tej 100-oktanówki bo ona przyjeżdżała do nas z rafinerii z Berlina. Przy czym trzeba uważać, bo w stosunkowo nowych autach mamy czujnik spalania stukowego. Nie wchodząc w szczegóły-jeśli
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: jezu, ale zes sie wpierdzielil. nie dosc ze staz, to jeszcze gownostaz, po ktorym nie chcialbys zostac przyjety... ech. naprawde nie ma pracy w twoim regionie? kierowca dostaja w moim srednio/malym miescie 1800 na start z pocalowaniem raczki... albo ostatnie podwyzki w sklepach. w kauflandzie czy innym lidlu daja 1900 na start, minimum. przeciez w ogole teraz jest 1450 minimalnej, a ty sie meczysz na stazu? ja wiem, tez
  • Odpowiedz