Wpis z mikrobloga

Widze tutaj wiele złych opini i już sam nie wiem,czy w OV żeby pograć bez spin/trolli trzeba tak jak w innych grach druzynowych (lol,cs) mieć wysoką range? Czy jednak nawet na tych najnizszych jest w miare poziom?
#overwatch
  • 22
@cr_7: to zależy od twojego podejścia do gry. Ja gram rankedy bez spiny cały czas solo i sobie krąże wokół 3800. Ogarnij sobie jakąś postać i bez problemu wbijesz to 3000. Pamiętaj żeby zawsze trzymać się blisko teamu, nie ważne jakimi rakami by byli xd. Nie słuchaj też żadnych płaczków narzekających na dane postaci albo wujowy matchmaking i będziesz spokojniejszym człowiekiem. Co do poziomu na niższych rangach niż 2500 się nie
@cr_7: Ja zaobserwowałam, że o wiele lepiej grało mi się w silverze, w którym wylądowałam po placementach niż teraz w platynie, ludzie byli mniej toksyczni i większość używała czatu głosowego.
@SandManderek: Nie znam nikogo kto by posiadal OV niestety ale jak jest duże community to dobrze ;/ a obecnie tylko w lol,cs grałem i wlasnie mam obawy czy nie bedzie tu tak,że każda gra to loteria kto mniej trolli dostanie :D
@cr_7: Lepiej po prostu przygotować się na to, że co jakiś czas spotkasz trolla lub czubków, którym nie pasują wybory innych, więc obrażeni zmieniają postać na Torbjorna w ataku bo "i tak przegramy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SandManderek: wcale nie #!$%@? głupot, w tej grze cokolwiek zrobisz wbrew myśli drużyny to od razu krzyczą na ciebie i stoją w miejscu bo wiedzą, że 5v6 nie ma szans ugrać. #!$%@? nawet mecz się nie zacznie jeszcze a czasami już cię #!$%@?ą za wybranie postaci która nie jest w mecie aktualnie
@wicked1009: Jesteś main Hanzo/wdowa że tak Cię to boli? Nie wiem na jakim poziomie grasz ale ja nigdy nie spotkałem się z tym aby na qp ktoś stał o to kto kim gra... Co innego rankedy bo to gra drużynowa i jeżeli ktoś ma zeza to niech nie gra Hanzo/wdowe bo to jego wina że przegrywa.
@SandManderek: Owszem, gram dużo Hanzo i mnie to boli, bo mam zawsze #!$%@? 3 #!$%@? złote medale, ale Ci ludzie, tak jak ty widzę, twierdzą, że to zawsze wina Hanzo, że przegrywamy. Najlepsze jest to, że jak tylko wybiorę Hanzo (i jeszcze mówię, że zmienię jak nie będzie mi szło) to te zjeby od razu wybierają np Torbjorna i budują wieżyczki na spawnie, no #!$%@? no.