Wpis z mikrobloga

@kurp: a jak wyszedł Final Fantasy VII i to spuszczanie się nad muzyką, grafiką, fabułą, 10/10 (chyba pierwsze w historii serwisu, drugie miał Q3, 9.5/10 Unreal 2 i Fighting Force na konsole, bo na pc zdaje się 5/10). Wspominam też recenzję symulatora F22 Lightning II, w którym zachwalano fotorealistyczną grafikę i rzeczywiście wyglądało to jak zdjęcie. Ciekaw jestem, czy dzisiaj miałbym podobne odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bethesda_sucks O, kurczak, kolego, jeśli dobrze widzę, że jest tam też komplet ŚGK, to masz u mnie piwo! ()

Swoją drogą, sądziłem, że szkoda mi będzie czasu i że to ciekawostka na kwadrans, ale czytam (właściwie skanuję, bo czytam dość wybiórczo) już któryś z kolei numer i coraz ciekawsze rzeczy tam znajduję.

Znalazłem też teksty, które wskazują, że @Lisaros może mieć rację z tym
@Bethesda_sucks: gdzie tam się ogląda czasopisma? Bo nie mogę trafić, tylko bazę autora strony przyuważyłem.

@kurp: ŚGK był super!

Znalazłem też teksty, które wskazują, że @Lisaros może mieć rację z tym całym Dark Earth... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O nie! Teraz wyjdzie na jaw, ile naściemniałem w swoich wpisach (,)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lisaros: Tam nie da się ogląać online, ale można pobrać. Klikasz na interesujące cię czasopismo po lewej stronie, potem zjeżdżasz na sam dół i masz okładki czasopism i możliwość ściągnięcia. Żeby je odczytać musisz mieć jakiś program odczytujący djvu (Irfan View bez wtyczke ich nie otworzy, znaczy otworzy tylko pierwszą stronę), np. http://djvu.sourceforge.net/

Możesz też przekonwertować do pdf-ów.

@kurp
Nie wiem czy komplet, ale jest tego od groma.