Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: ale w krk to nie do końca potrzebne. Reszta komunikacji daje radę całkiem nieźle, jak na mój gust.


@noitakto: nie zgodzę się, w Krakowie CHOLERNIE brakuje SKM. Sama komunikacja miejska jest... i tyle dobrego o niej można powiedzieć. Praktycznie każde połączenie lepiej przejechać własnym samochodem i nawet pomęczyć się z szukaniem miejsca - wyjdzie i tak dużo szybciej niż zbiorkomem.
Dopiero SKA by coś tutaj pomogła - widać jak
@wytrzzeszcz: nie zgodzę się! SKM jeździ teraz co 7 minut, chlewu też nie ma. Wiadomo, że jak hołota w weekend się zapuści na miasto, to nie puszczą ładnej SKMki na tory, tylko starego Helmuta, którego nie szkoda zapaskudzić. @staryhaliny: Nie jest tak źle z tymi temperaturami, ja z gorąca nie umieram. Owszem zdarza się że jest zbyt gorąco, ale to naprawdę rzadko :D
@enron: to może zależy od dzielnic, bo ja z Brono mam rewelacyjne połączenia.


@noitakto: może do Rynku :) Jadąc na Ruczaj to samochodem obskoczysz w dwie strony zanim dojedzie tam jakiś autobus. Ja z obrzeży Nowej Huty wszędzie mam wycieczki krajoznawcze - nawet jak jest bezpośrednie połączenie tramwajowe (a przecież tramwaje u mnie na 90% trasy mają wydzielone torowiska), to trzeba liczyć mniej więcej 2x dłużej niż samochodem. Jak dochodzą